Google I/O 2015 odbędzie się 28-29 maja w San Francisco

Google ogłosiło, że tegoroczna konferencja Google I/O 2015 odbędzie się w dniach 28-29 maja w San Francisco w Moscone Center West.

Google I/O 2015

Google I/O, doroczna konferencja dla deweloperów, to odpowiednik WWDC Apple’a, odbędzie się tym roku w dniach 28-29 maja w San Francisco w Moscone Center West.

Sundar Pichai, wiceprezes ds. Androida, Chrome’a i Google Apps, ogłosił w poście na portalu Google+ że rejestracja będzie możliwa od 17 marca 2015 r. od godz. 9.00 PDT.

Aby zarejestrować się na Google I/O 2015 należy posiadać konto Google. Zaproszenia będą rozdawane losowo, kolejność nie będzie miała znaczenia i będzie można otrzymać tylko jedno zaproszenie na osobę.

I/O 2015

Konferencja Google I/O to jedno z ważniejszych wydarzeń, podczas którego twórcy produktów Google’a będą mogli podzielić się z programistami, fanami i analitykami między innymi na temat głównych zmian w tworzeniu aplikacji i platformach Google’a.

Na ubiegłorocznej konferencji I/O przedstawiono Car Play na Androida, ważną aktualizację Android 5.0 Lollipop, Material Design, wersję Androida dla inteligentnych zegarków i urządzeń noszonych, platformę Android TV, Google TV i wiele innych. Zobacz: Liczby z Google I/O 2014

Oto podsumowanie Google I/O 2014

Zeszłoroczne wydarzenie było transmitowane na żywo za pośrednictwem YouTube’a, więc prawdopodobnie w tym roku miliony ludzi, blogerów i dziennikarzy na całym świecie będą mogli ogladac transmisję w ten sam sposób i w tym roku.

Wszelkie materiały i Keynote z Google I/O 2014 dostępne są na stronie google.com/io

Więcej informacji na temat tegorocznego wydarzenia Google I/O 2015 znajdziesz na stronie: events.google.com/io2015.

źródło: Google, iDownloadBlog