Mattel wspólnie z Google zapraszają na wydarzenie

Firma Mattel wraz z Google wysłały zaproszenie zatytułowane „view what’s possible” na wydarzenie, które odbędzie się 13 lutego 2015.

Zaproszenie Google i Mattel na 13 lutego 2015 roku

Mattel i Google zapraszają na wydarzenie, które odbędzie się za tydzień 13 lutego 2015 roku w Nowym Jorku. Na zaproszeniu został umieszczony slogan „view what’s possible” na grafice przypominającej kliszę do stereoskopu.

Nie mamy pojęcia co obie firmy chcą zaprezentować, ale zapewne będzie to miało związek z rozrywką (zabawą). Nawiązanie do filmu (kliszy) używanego do stereoskopu, jak w zabawce z lat 90. View-Master 3D, można domyślać się, że będzie to jakieś urządzenie do oglądania wirtualnej rzeczywistości (jak na przykład Google Glass) tyle, że dla dzieci?

A może nowa wersja zabawki View-Master będzie zaktualizowana na miarę ery cyfrowej? Google w 2015 roku będzie starało się tworzyć urządzenia przyjazne najmłodszym, może to początek dotarcia do tej grupy docelowej?

View-Master 3D Vie (stereoskop)

Stereoskop – przyrząd optyczny, służący do obserwowania fotografii stereoskopowych. Fotografia stereoskopowa składa się z dwóch zdjęć tego samego obiektu, ale wykonanych z różnych punktów widzenia (zob. stereoskopia). Patrzący przez stereoskop widz ma wrażenie przestrzenności i trójwymiarowości oglądanej sceny. (Wikipedia)

źródło: 9TO5Google