Samsung Galaxy S6 i Galaxy S Edge już 1 marca

Samsung rozesłał zaproszenia na Samsung Galaxy Unpacked 2015, które odbędzie się 1 marca w Barcelonie.

Samsung Galaxy Unpacked 2015

Samsung zaprasza na Galaxy Unpacked, na którym zostanie zaprezentowany nowy Samsung Galaxy S6 o zaokrąglonych kształtach. Nowy smartfon zostanie zaprezentowany 1 marca w Barcelonie podczas tegorocznych targów MWC 2015.

Interesująca, bardzo prosta grafika na zaproszeniu ze sloganem Co dalej (WHAT’S NEXT), sugeruje zaokrąglony kształt smartfona. W prawym dolnym rogu widoczna jest także wzmianka o Samsung Galaxy Unpacked 2015 i data wydarzenia. Zakrzywiony kształt na zaproszeniu może nieco sugerować, że najnowszy Samsung Galaxy S6 będzie supercienki i będzie miał zaokrąglone krawędzie.

The Next Galaxy

Wydaje się również, że najnowszy flagowiec Samsunga będzie posiadał metalową obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej. Przekątna ekranu to najpewniej 5 cali, a wymiary słuchawki to 143,5 x 70,7 x 7,2 mm). Odmianą z zakrzywionym wyświetlaczem ma być prawdopodobnie Samsung Galaxy S Edge. Jak podają różne źródła ekran może być zakrzywiony z obu stron.

Wszelkie spekulacje zostaną rozwiane już 1 marca na MWC 2015.

Aktualizacja: Samsung potwierdził godzinę wydarzenia na 18.30 – wygląda na to, że będzie to prywatne, niezależne od MWC wydarzenie Koreańczyków. Szczegóły tutaj.

źródło: GSM DOME – Samsung Starts Sending Out Press Invitations for March 1st Galaxy S6 Launch Event, Hints at Curved Design