Samsung Galaxy S6 i Galaxy S Edge już 1 marca

Samsung rozesłał zaproszenia na Samsung Galaxy Unpacked 2015, które odbędzie się 1 marca w Barcelonie.

Samsung Galaxy Unpacked 2015

Samsung zaprasza na Galaxy Unpacked, na którym zostanie zaprezentowany nowy Samsung Galaxy S6 o zaokrąglonych kształtach. Nowy smartfon zostanie zaprezentowany 1 marca w Barcelonie podczas tegorocznych targów MWC 2015.

Interesująca, bardzo prosta grafika na zaproszeniu ze sloganem Co dalej (WHAT’S NEXT), sugeruje zaokrąglony kształt smartfona. W prawym dolnym rogu widoczna jest także wzmianka o Samsung Galaxy Unpacked 2015 i data wydarzenia. Zakrzywiony kształt na zaproszeniu może nieco sugerować, że najnowszy Samsung Galaxy S6 będzie supercienki i będzie miał zaokrąglone krawędzie.

The Next Galaxy

Wydaje się również, że najnowszy flagowiec Samsunga będzie posiadał metalową obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej. Przekątna ekranu to najpewniej 5 cali, a wymiary słuchawki to 143,5 x 70,7 x 7,2 mm). Odmianą z zakrzywionym wyświetlaczem ma być prawdopodobnie Samsung Galaxy S Edge. Jak podają różne źródła ekran może być zakrzywiony z obu stron.


Wszelkie spekulacje zostaną rozwiane już 1 marca na MWC 2015.

Aktualizacja: Samsung potwierdził godzinę wydarzenia na 18.30 – wygląda na to, że będzie to prywatne, niezależne od MWC wydarzenie Koreańczyków. Szczegóły tutaj.

źródło: GSM DOME – Samsung Starts Sending Out Press Invitations for March 1st Galaxy S6 Launch Event, Hints at Curved Design

Łukasz Majchrzyk
Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj