Fitnoteq – kursy fitness w komórce

Poznaj Fitnoteq, pierwszą polską aplikację mobilną oferującą bibliotekę kursów fitness do ćwiczeń w domu.

Fitnoteq

Wyzwanie jest proste – w jaki sposób wykorzystać telewizor, tablet lub telefon dla zdrowia w domu? Dla twórców aplikacji mobilnej Fitnoteq najważniejsze są emocje, które tworzą się w trakcie treningu. Dlatego stworzyli aplikację oferującą bibliotekę kursów fitness nagranych z myślą o ćwiczeniach w domu. Zaproszono do Fitnoteq najlepszych profesjonalnych trenerów. Nagrano ich najlepsze treningi w najwyższej jakości HD tworząc 4500 minut ćwiczeń w 11 celach i 17 kategoriach. To wszystko w jednej aplikacji Fitnoteq.

O Fitnoteq

Fitnoteq to aplikacja na iPhone’a, iPada oraz telefony i tablety z Androidem. Fitnoteq stawia na możliwość podłączenia się do telewizora wspierając Apple TV i Google Chromecast.

Wystarczy zainstalować Fitnoteq. Od razu otrzymujesz dostęp do pełnej biblioteki. Wszystkie kursy zawierają do 5 pełnych treningów które trwają około 25 minut. Wybierasz kurs, wybierasz trening, sprytnie przewracasz swój tablet i gotowe – chwila buforowania i już ćwiczysz z najlepszym trenerem. Od rozgrzewki, poprzez trening i rozciąganie. Jeżeli nie wiesz jak podłączyć telefon do telewizora, skorzystaj z tutoriali. Jeżeli Twoje łącze jest zbyt wolne na jakość HD, aplikacja automatycznie zaproponuje wersje jakości SD.

fitnoteq

Fitnoteka pomaga w prosty sposób zaplanować swoje treningi oraz sprawdzić co ćwiczą Twoi znajomi z Facebooka na Fitnoteq. Wszystko w prosty i przyjazny sposób. W aplikacji znajdziecie także listę fit-guru, na której możesz sprawdzić swoją pozycję i powalczyć o pierwsze miejsce. Każdy ukończony trening to zdobyte punkty.

Ile kosztuje fitness przez aplikację mobilną?

Fitnoteqa oferuje pełen dostęp do wszystkich kursów bez ograniczeń. Co miesiąc planowane są nowe premiery kursów. Na start dla każdego 7 bezpłatnych dni na wypróbowanie. Następnie, Fitnoteq dostępna jest w 2 prostych subskrypcjach – tańszej 9,99 zł miesięcznie – gwarantującej dostęp bez ograniczeń i bez reklam  do wszystkich kursów – oraz 19,99 zł miesięcznie – dla osób które cenią sobie dostęp z kilku urządzeń oraz chcą korzystać z aplikacji także bez dostępu do internetu. To szczególnie wygodne, gdy w domu nie masz Wi-Fi lub chcesz poćwiczyć na wakacjach zagranicą.

Dodatkowo dla pierwszych 50 fanów na Facebooku mamy kod na dodatkowe 7 dni bezpłatnego korzystania z apliakcji – sprawdź szczegóły na naszym fanpege’u na Facebooku.

Dla kogo jest Fitnoteq?

Dzisiaj głównie dla kobiet w każdym wieku, ale nie tylko. W apce znajdziesz treningi dla osób młodych oraz w sile wieku. Dla trenujących bieganie, planujących narty. Dla kobiet w ciąży i po porodzie. Znajdziesz też treningi dla mężczyzn, chcących potrenować w domu.

Dlaczego warto zainstalować i zapłacić abonament Fitnoteq, gdy jest już tyle kursów za darmo w internecie? Jest kilka argumentów. Po pierwsze – Fitnoteq gwarantuje dostęp do profesjonalnych trenerów. Nie musisz już zastanawiać się, czy ten lub inny trening jest dobrze prowadzony. Po drugie wygoda – dostęp do treningów od razu, bez szukania. Po trzecie jakość – przekonaj się sam, treningi w Fitnoteq z przyjemnością się ogląda – z jeszcze większą satysfakcją wykonuje.

Aplikację pobierzesz na iOS-a i Androida, klikając na poniższe linki do sklepów App Store i Google Play.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: Fitnoteq