Chrome na iOS-a w Material Design

Przeglądarka mobilna Chrome od Google’a doczekała się aktualizacji na iOS-a w Material Design.

Chrome na iOS-a w Material Design

Google wydało odświeżoną wersję swojej mobilnej przeglądarki Chrome na iPhone’a i iPada. Chrome w wersji 40 posiada całkowicie przerobiony interfejs zbudowany w oparciu o Material Design – wytyczne Google’a dotyczące wyglądu i oprogramowania aplikacji mobilnych.

Oprócz Material Design, nowy Chrome obsługuje również przełączanie (Handoff) z urzadzenia z systemem iOS 8 na komputer z systemem OS X Yosemite. Funkcja pozwala na kontynuację pracy w przeglądarce Chrome na macbooku, którą rozpoczęliśmy na iPhone’ie lubi Padzie.

Chrome obecnie oferuje natywną obsługę wyświetlania dla urządzeń iPhone i iPhone 6 6 Plus, strony internetowe i interfejs użytkownika są w pełni wspierane na 4,7 i 5,5-calowych ekranach iPhone’a. Ponadto zaktualizowana przeglądarka zawiera poprawki i usprawnienia stabilności działania.

Jeśli jesteś fanem przeglądarki Google, możesz zapoznać się z niedawno wydaną bezpłatną aplikacją do obsługi pulpitu zdalnego (Chrome Remote Desktop teraz też na iOS-a), która ułatwia bezpieczny zdalny dostęp do komputera stacjonarnego z urządzenia z systemem iOS.

Google Chrome na iOS-a Material DesignGoogle Chrome na iOS-a Material Design

Co nowego w wersji 40.0.2214.61 przeglądarki Chrome:

• nowy wygląd w Material Design, wyraźne elementy, płynny ruch
• optymalizacja pod system mobilny iOS 8 i wsparcie dla większych telefonów
• wsparcie dla Handoff – przełączanie rozpoczętej pracy między urządzeniami mobilnymi i stacjonarnymi Apple’a
• poprawa stabilności i bezpieczeństwa

Nową przeglądarkę pobierzesz za darmo bezpośrednio z App Store’a, klikając na poniższy przycisk.

Pobierz w App Store