OnePlus One kupisz bez zaproszenia

Już we wtorek 20 stycznia 2015 roku będzie można kupić smartfona OnePlus One bez zaproszenia.

OnePlus One bez zaproszenia

Jeśli chcesz kupić smartfona OnePlus One, ale nie posiadasz zaproszenia, to w najbliższy wtorek 20 stycznia 2015 roku będziesz mieć ku temu dobrą okazję. Nie będzie też trzeba być pierwszym, ani brać udziału w żadnym konkursie. Od godziny 19.00 do 21.00 czasu europejskiego EST będą wystawione na sprzedaż zarówno model biały o pojemności 16 GB w cenie 299 dolarów jak i wersja czarna 64 GB w cenie 349 dolarów.

OnePlus wprowadził system zaproszeń do zakupu jednego modelu swojego flagowca OnePlus One, aby mieć pewność, że liczba telefonów wystarczy dla wszystkich chętnych. W nowej spółce, jaką jest OnePlus, pieniądze to z pewnością spory problem i nie dziwi fakt, że organizuje akcje pozwalające na zakup zalegających niesprzedanych zapasów, zanim zostanie zaprezentowana odświeżona wersja telefonu.

Jak się okazuje, OnePlus One była ogromnym sukcesem i w 2014 roku został sprzedany w liczbie prawie miliona sztuk. Miejmy nadzieję, że w miarę upływu czasu i wzrostu popularności smartfona system zaproszeń odejdzie na dobre.

Aby zamówić telefon OnePlus One bez zaproszenia wejdź we wtorek na specjalnie przygotowaną stronę oneplus.net/jan20. W Europie zakupu będzie mogli dokonać w godz. 19-21.00.

źródło: phoneArena, OnePlus