Najlepsze prezenty technologiczne z ostatnich 20 lat

Zobacz infografikę przedstawiającą TOP 5 prezentów technologicznych na święta Bożego Narodzenia dla każdego roku z 20 ostatnich lat.

Jest kilka rzeczy, na które możesz liczyć co roku podczas świąt – świąteczne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, dużo dobrego jedzenia i mam nadzieję, że najnowsze gadżety pod choinką!

Choć w tym roku na liście życzeń znajda się przede wszystkim tablety i smartfony, to nasze listy życzeń w przeszłości wyglądały trochę inaczej. Pamiętasz czasy, kiedy pod choinkę chcieliśmy nowy magnetowid lub konsolę Nintendo?

Sprawdź poniższą infografikę, aby przekonać się jakie prezenty technologiczne były najbardziej pożądane w ciąg ostatnich 20 lat. Trzeba przyznać, że nasze gusta i pragnienia znacznie zmieniły się od tych z 1995 roku!  Infografika został przygotowana w oparciu o badania rynku z Consumer Electronics Association.

Infografika: prezenty technologiczne 1995-2014
Infografika: prezenty technologiczne 1995-2014

Zobacz także animację przedstawiającą jaki poziom wydatków konsumpcyjnych i na co zostanie przeznaczony w sezonie świątecznych prezentów technologicznych w 2014 roku. CEA śledzi wydatki świąteczne od 1994 roku.

A jakie prezenty z kategorii gadżetów technologicznych są najczęściej pakowane przez pomocników świętego Mikołaja w tym roku? Odpowiedzi znajdziecie w tej krótkiej animacji:

2014 Tech Holiday Spending

źródło: 2014 CEA Holiday