Mobile DeveloperDays w marcu na Stadionie Wrocław

W dniach 25-27 marca 2015 roku na Stadionie Wrocław odbędzie się konferencja Mobile DeveloperDays przeznaczona dla programistów urządzeń mobilnych i twórców aplikacji.

Mobile DeveloperDays

Konferencja Mobile DeveloperDays będzie realizowana w ramach oddzielnych ścieżek tematycznych dla systemów Android, iOS oraz Windows Phone. Organizatorzy konferencji kompletują listę prelegentów, na początku roku będzie znana szczegółowa agenda i ruszą zapisy.

Wydarzenie Mobile DeveloperDays jest kolejną z serii konferencji DeveloperDays przygotowywanych przez zespół, który od kilku lat organizuje SQLDay – największą w Polsce konferencję poświęconą tematom związanym z SQL Server.  W październiku również na Stadionie Wrocław odbyła się konferencja .NET DeveloperDays, która cieszyła się dużym zainteresowaniem specjalistów IT chcących podnieść swoje kompetencje w obszarze technologii .NET.

Po sukcesie tego wydarzenia tym razem organizatorzy do komfortowych wnętrz Stadionu Wrocław zapraszają programistów urządzeń mobilnych i twórców aplikacji. Podczas dwudniowego spotkania eksperci będą omawiać systemy operacyjne Android, iOS oraz Windows Phone.

Po sukcesie październikowej konferencji .NET DeveloperDays w 2015 roku planujemy kolejne konferencje adresowane do programistów i twórców aplikacji. Pierwszą z nich będzie Mobile DeveleoperDays, która w marcu odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Biznesowym Stadionu Wrocław. Agendę tej konferencji ułożymy w taki sposób, aby każdy zainteresowany technologiami mobilnymi mógł znaleźć w niej interesujące prelekcje i warsztaty. Udostępnimy trzy oddzielne ścieżki tematyczne dla wiodących systemów mobilnych, a w każdym z tych bloków prelegentami będą eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Jestem przekonany, że nasza konferencja będzie jedną z najbardziej merytorycznych w branży mobilnej. Już dzisiaj zapraszam w marcu do Wrocławia na kolejną odsłonę konferencji DeveloperDays. – powiedział Maciej Pilecki z firmy Data Master, która organizuje konferencję.

Podczas dwudniowej konferencji dostępna będzie strefa ekspertów, którzy postarają się odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania z dziedziny tworzenia aplikacji oraz w atrakcyjny sposób będą dzielić się z uczestnikami swoim doświadczeniem zawodowym. Zapisy na konferencję Mobile DeveloperDays rozpoczną się na początku 2015 roku.

źródło: informacja prasowa