DeviantArt z oficjalną aplikacją mobilną

Serwis DeviantArt wypuścił swoją oficjalna aplikację mobilną na Androida i iOS-a.

DeviantArt - aplikacja mobilne

DeviantArt jest jednym z największych twórczych portali w sieci, ale dopiero teraz doczekaliśmy się jego oficjalnej aplikacji mobilnej na smartfony z Androidem i iPhone’y. Do tej pory mogliśmy korzystać z nieoficjalnych aplikacji innych programistów. Teraz możemy przeglądać grafiki zamieszczane w serwisie za pomocą zupełnie nowej oficjalnej aplikacji deviantART.

Aplikacja na Androida wykonana została w Material Design i spełnia wszystkie cechy porządnej aplikacji dla ludzi kreatywnych! Zobaczcie sami:

DeviantArt Mobile App: The World’s Largest Art Gallery In Your Hand

Po uruchomieniu aplikacji otwiera się sekcja Today pokazująca najświeższe informacje z serwisu. Przesuwając palcem w lewo mamy dostęp do sekcji What’s Hot, Undiscovered, Daily Deviations i karty Explore, w której możemy wyszukiwać w szerokiej gamie obrazów od 32 mln artystów z całego świata.

Oczywiście w aplikacji mamy dostęp do powiadomień, możemy również dodawać aktualizację statusu na swoim profilu oraz własne projekty do profilu DeviantArt bezpośrednio z aplikacji. Jeśli korzystacie z portalu warto zainstalować tę aplikację.

DeviantArt - aplikacja mobilna iOS DeviantArt - aplikacja mobilna iOS

Oficjalną aplikację DeviantArt na Androida i iOS-a możesz pobrać za darmo już teraz w Google Play Store i sklepie App Store.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play