iOS 8.1.2 gotowy do pobrania

Apple udostępniło iOS 8.1.2, z drobnymi poprawkami błędów systemu.

iOS 8.1.2

Aktualizacja iOS 8.1.2 zawiera kilka drobnych poprawek i ulepszeń. W szczególności rozwiązuje problem związany z  dzwonkami zakupionymi w sklepie iTunes Store, które mogły zniknąć z urządzeń użytkowników.

iOS 8.1.2 – co nowego?

Ta wersja zawiera poprawki błędów oraz rozwiązuje problem, który mógł spowodować usunięcie z urządzenia dzwonków kupionych w iTunes Store. Aby przywrócić te dzwonki, odwiedź stronę itunes.com/restore-tones na urządzeniu iOS.

Informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć tutaj.

Aby zaktualizować system iOS z poziomu urządzenia przez sieć Wi-Fi (w tryb ie OTA, over the air) należy wejść w Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia, lub za pośrednictwem programu iTunes po podłączeniu iPhone’a, iPada lub iPoda touch do komputera. Ale jak zwykle, zalecamy sposób OTA, szybszy i wygodniejszy!

Dzisiejsza wersja została wydana trzy tygodnie po iOS 8.1.1.Apple udostępnia deweloperom wersję 8.2 i spodziewamy się, że ta wersja będzie zawierała istotniejsze poprawki, udoskonalenia i nowe funkcje.

Dla tych, którzy chcą zaktualizować iOS-a 8.1.2, mogą to zrobić pod warunkiem, że mają iPhone’a 4s lub nowszego, iPada 2 lub nowszego lub iPoda touch piątej generacji.

źródło: Apple