Najlepsze aplikacje i gry na iOS-a w 2014 roku

Apple opublikowało listę najlepszych aplikacji i gier mobilnych, utworów muzycznych, książek, filmów i podcastów w ramach sekcji BEST OF 2014.

BEST OF 2014 w iTunes

Podobnie jak w ubiegłych latach, Apple przed świętami opublikowało listę najlepszych i najbardziej popularnych aplikacji mobilnych i desktopowych, filmów, programów telewizyjnych, muzyki i książek dostępnych w sklepie iTunes w 2014 roku.

Bez zbędnych ceregieli, poniżej znajdziecie listę najpopularniejszych aplikacji i mediów w sklepie w iTunesie mijającego roku.

Lista wyróżnionych aplikacji może różnić się w zależności od kraju. Poniżej wyróżnienia z polskiego sklepu App Store i iTunes:

Najlepsze aplikacje i gry w 2014 roku (iTunes):

Najlepsza muzyka w 2014 roku (iTunes):

Najlepsze filmy w 2014 roku (iTunes):

Najlepsze programy telewizyjne w 2014 roku (iTunes):

Najlepsze ksążki w 2014 roku (iTunes):

Hyperlapse from Instagram i Leo’s Fortune otrzymały wyróżnienie wśród aplikacji i gier mobilnych na iPhone’a, podczas gdy wicemistrzami na iPada zostały odpowiednio: Storehouse, Kitchen Stories i Hearthstone: Heroes of Warcraft. Na Maca z kolei wyróżnione zostały: Affinity Designer i Transistor.

Firma Apple przyznaje tytuły BEST OF już od pięciu lat. Zobaczcie zeszłoroczne nagrodzone aplikacje i gry mobilne: BEST OF 2013 – wszystko co najlepsze w tym roku w iTunes

Posiadacie któreś z nagrodzonych tytułem najlepszych 2014 roku (BEST OF 2014)?

źródło: Apple, iTunes