Aktualizacja Androida dla LG G3 jako pierwsza w Polsce!

LG ogłosiło, że jako pierwsze rozpoczyna proces aktualizacji systemu Android Lollipop 5.0. Nowy Android trafi jako pierwszy do flagowca LG G3 i dostaną go użytkownicy z Polski!

Aktualizacja Androida dla LG G3 w Polsce

Dopiero co informowaliśmy Was o datach udostępnienia systemu Android Lollipop na urządzenia różnych producentów (zobacz: Które smartfony dostaną aktualizację do systemu Lollipop 5.0?), a na stronach biura prasowego LG pojawiła się dobra wiadomość na temat aktualizacji flagowego smartfona LG G3.

LG w komunikacie prasowym informuje, że w tym tygodniu rozpocznie udostępnianie aktualizacji długo oczekiwanego Androida 5.0 Lollipop dla smartfonów LG G3 dla uwaga! tak właśnie użytkowników w Polsce! Kolejne kluczowe rynki otrzymają aktualizację w nastęnej kolejności. Harmonogram dla innych urządzeń mobilnych LG zostanie także wkrótce opublikowany na stronach koreańskiego producenta.

Najnowszy operacyjny system mobilny Android zapewnia szereg ulepszeń i od zeszłego tygodnia wielu użytkowników co chwila sprawdza, czy jest dostępna aktualizacja dla ich urządzeń.

LG wyróżniło właśnie polskich właścicieli flagowca LG G3, wyprzedzając aktualizację dla Nexusów!, czyżby w Polsce G3 sprzedawał się najlepiej na świecie?

Jeśli macie LG G3, możecie jako pierwsi na świecie otrzymać aktualizację nowego Androida! Ot zaskoczenie, prawda?

źródło: informacja prasowa LG – LG first roll out Android 5.0 Lollipop