Nowa odświeżona aplikacja JakDojade.pl

Dzisiaj pojawiła się w sklepie App Store nowa wersja aplikacji z rozkładami jazdy – JakDojade.pl na iOS-a.

JakDojade.pl logo

Po ponad dziewięciu miesiącach pracy – czasie znacznie przekraczającym początkowe założenia twórców – jedna z najpopularniejszych polskich  aplikacji nareszcie doczekała się ważnej aktualizacji.

Aplikacja została, tak naprawdę, napisana na nowo. To prawdziwy „state of the art” – każdy jej element został przemyślany i dopracowany tak, by użytkowanie było przyjemnością a nie koniecznością. Zmieniło się wszystko – na lepsze. Zachowano jednak intuicyjność aplikacji, dzięki której jej obsługa odbywa się odruchowo.

JakDojade.pl

Animacje, grafiki i funkcjonalności uzupełniają się i idealnie ze sobą współgrają. Jeśli chodzi o te ostatnie, twórcom udało się przemycić kilka smaczków takich jak: moduł historii oraz ulubionych tras,  oraz przechowywanie danych w iCloud. Ponadto zmienia się model wersji bezpłatnej, w której można teraz bezpośrednio wykupić półroczną subskrypcję wersji premium za symbolicznego 1$ (a limit wyszukiwań został podwojony). Oczywiście, pozostaje w sklepie także wersja płatna (w niezmienionej cenie ok. 4 $), która pozwala korzystać z JakDojade.pl w nieograniczonym zakresie – zawsze i wszędzie.

Aplikacja na system iOS wyznacza nowy standard dla rozwoju produków jakdojade.pl dla pozostałych platform. Lepsze podobno jest wrogiem dobrego, jednak tym razem nie mamy wątpliwości – z nowym JakDojade.pl użytkownicy nie będą chcieli się rozstawać.

Pobierz w App Store Pobierz z Google Play

źródło: informacja prasowa JakDojade.pl