Google potwierdza datę wydania Androida 5.0 Lollipop

Deweloperzy otrzymali dzisiaj wiadomość od Google’a, w której potwierdziło, że Android 5.0 Lollipop zostanie udostępniony publicznie już 3 listopada 2014 roku.

Android 5.0 Lollipop

Android 5.0 Lollipop

Programiści już teraz mogą publikować w sklepie Google Play swoje aplikacje dostosowane pod nowego Androida. Google chciałoby, aby programiści mogli przetestować swoje produkty jeszcze przed dniem premiery.

Poniedziałek 3 listopada to zapowiadana data udostępnienia Androida 5.0 Lollipop oraz wprowadzenia do sprzedaży urządzeń z serii Nexus: w tym 9-calowy tablet HTC i Nexus TV. Tego samego dnia powinna być dostępna aktualizacja Androida 5.0 w trybie OTA (over the air) dla urządzeń: Nexus 7 (2012 i 2013) i Nexus 10.

Wiadomość potwierdzająca premierę Androida 5.0 Lollipop

Wiadomość potwierdzająca premierę Androida 5.0 Lollipop

Czy informacje się potwierdzą? Poinformujemy Was na naszym blogu.Oficjalna strona Androida: android.com/versions/lollipop-5-0

źródło: Android Police – Google Confirms To Developers That Their Lollipop Apps, And Therefore Android 5.0, Will Be All Ready To Go On November 3rd

Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj