Orange zdejmuje limity internetu LTE!

Dobra wiadomość dla klientów Orange – operator ogłosił dzisiaj, że do 31 marca 2015 roku zdejmuje limity internetu mobilnego LTE dla obecnych i nowych klientów.

Orange LTE bez limitu do 31 marca 2015
Orange LTE bez limitu do 31 marca 2015

Wszyscy klienci Orange, którzy korzystają z internetu mobilnego LTE na abonament mają powody do mobilnego  surfowania bez ograniczeń! Operator komórkowy Orange ogłosił superpromocję dla nowych i obecnych klientów. Osoby korzystające z abonamentowych usług mobilnych Orange lub nju mobile (zarówno abonenci telefoniczni jak i internetowi) mogą za darmo skorzystać z promocji „Nielimitowane LTE”.

Kto może  skorzystać z nielimitowanego LTE w Orange?

Promocja skierowana jest do abonentów korzystających z dostępu do internetu w sieci mobilnej Orange na
warunkach oferty Smart Plan Multi, Smart Plan Halo, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Orange Free lub
Orange Free Net (z wyłączeniem oferty z neostradą), a także do abonentów ofert dla firm korzystających z planów
taryfowych posiadających dostęp do transferu danych w technologii 4G LTE.

Z nielimitowanego internetu mobilnego w zasięgu 4G LTE można korzystać od 21 października 2014 roku do 31 marca 2015 roku w dowolnych godzinach. Orange nie wymaga aktywacji, ani zamawiania dodatkowych usług. Wystarczy być w zasięgu sieci 4G LTE.

Uwaga! Warunkiem skorzystania z Nielimitowanego LTE w Orange może być jedynie konieczność rozłączenia połączenia internetowego i ponownego nawiązania połączenia w technologii 4G LTE. Warto włączyć i wyłączyć sieć, aby mieć pewność, że telefon przelogował się do sieci.

Regulamin promocji i więcej na temat LTE bez limitu znajdziecie tutaj.

Zmieniły się również taryfy internetu mobilnego Orange – sprawdź nasze porównanie ofert internetu mobilnego.

Orange – LTE bez limitu

Dodatkowo operator oferuje nowoczesne modemy, routery i tablety LTE zupełnie za darmo dla nowych taryf, a osoby, które podpiszą umowę na nową ofertę Orange Free Net 69,90 lub Orange Free Net 89,90 będą mogli korzystać z nielimitowanego internetu LTE przez cały okres trwania 24-miesięcznej umowy.

źródło: Blog Orange Polska – Wprowadzamy nielimitowane LTE