Orange zdejmuje limity internetu LTE!

Dobra wiadomość dla klientów Orange – operator ogłosił dzisiaj, że do 31 marca 2015 roku zdejmuje limity internetu mobilnego LTE dla obecnych i nowych klientów.

Orange LTE bez limitu do 31 marca 2015

Orange LTE bez limitu do 31 marca 2015

Wszyscy klienci Orange, którzy korzystają z internetu mobilnego LTE na abonament mają powody do mobilnego  surfowania bez ograniczeń! Operator komórkowy Orange ogłosił superpromocję dla nowych i obecnych klientów. Osoby korzystające z abonamentowych usług mobilnych Orange lub nju mobile (zarówno abonenci telefoniczni jak i internetowi) mogą za darmo skorzystać z promocji „Nielimitowane LTE”.

Kto może  skorzystać z nielimitowanego LTE w Orange?

Promocja skierowana jest do abonentów korzystających z dostępu do internetu w sieci mobilnej Orange na
warunkach oferty Smart Plan Multi, Smart Plan Halo, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Orange Free lub
Orange Free Net (z wyłączeniem oferty z neostradą), a także do abonentów ofert dla firm korzystających z planów
taryfowych posiadających dostęp do transferu danych w technologii 4G LTE.

Z nielimitowanego internetu mobilnego w zasięgu 4G LTE można korzystać od 21 października 2014 roku do 31 marca 2015 roku w dowolnych godzinach. Orange nie wymaga aktywacji, ani zamawiania dodatkowych usług. Wystarczy być w zasięgu sieci 4G LTE.


Uwaga! Warunkiem skorzystania z Nielimitowanego LTE w Orange może być jedynie konieczność rozłączenia połączenia internetowego i ponownego nawiązania połączenia w technologii 4G LTE. Warto włączyć i wyłączyć sieć, aby mieć pewność, że telefon przelogował się do sieci.

Regulamin promocji i więcej na temat LTE bez limitu znajdziecie tutaj.

Zmieniły się również taryfy internetu mobilnego Orange – sprawdź nasze porównanie ofert internetu mobilnego.

Orange – LTE bez limitu

 

Dodatkowo operator oferuje nowoczesne modemy, routery i tablety LTE zupełnie za darmo dla nowych taryf, a osoby, które podpiszą umowę na nową ofertę Orange Free Net 69,90 lub Orange Free Net 89,90 będą mogli korzystać z nielimitowanego internetu LTE przez cały okres trwania 24-miesięcznej umowy.

źródło: Blog Orange Polska – Wprowadzamy nielimitowane LTE

Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuje się komunikacją internetową i e-marketingiem, pasjonat urządzeń mobilnych i nowych technologii. Dołącz do moich kręgów na Google+ .
Obserwuj

 • Piotrek

  Internet od operatorów komórkowych i to nieważne w jakiej technologii czy to UMTS, HSPA, LTE i inne jest bardzo drogi, a przepustowości zależą od ilości użytkowników przyłączonych do jednego BTS, jak jest ich dużo to zwalania mocno albo całkowicie przestaje działać (przy dużej ilości użytkowników nie sposób wysłać maila). Wynika to z oczywistego prawa fizyki, że w określonym zakresie częstotliwości można przesłać ograniczoną ilość danych. W tej ofercie „bez limitowej” po przekroczeniu limitu internet zwalnia do kilkudziesięciu kb. Dobrze poszukać innego rozwiązania. Warto rozglądnąć się wśród lokalnych dostawców, nie mają oni reklam w tv, ale dzięki temu mogą dać bardzo dobre ceny i faktyczne opcje bez limitu. Ja dla przykładu wybrałem opcję bez umowy i żadnego limitu w sieci. Lokalnych operatorów jest b. wielu, tych sprawdzonych można znaleźć w internecie.

 • Fanbogo Fanbogo

  Radzę uważać na takie haki. Jestem na tej samej linii od ponad 30 lat w TP/Orange. Na początku tego roku zrezygnowałem z telefonu stacjonarnego a za miesiąc składam pisemną informację że nie przedłużam umowy na neostradę. Pamiętam jak w TP zamawiałem w 2003r. neostradę i co rok przechodziłem na wyższy transfer. Jak coś się psuło z łączem, to dzwoniłem na bezpłatny numer zgłaszając uszkodzenie – zazwyczaj podczas rozmowy restartowano mi połączenie i znowu było ok. Teraz w Orange już nie ma neostrada 10Mb/s ale do 10Mb/s. A to oznacza że może być i 3Mb/s. I tylko opłata została taka jak w TP przy pełnych 10Mb/s. Ale już niedługo… powiem im pa pa!.

 • Q

  tyle oferuje… a w praktyce nic z tego nie ma, albo nie działa albo cena jest o wiele wyższa….

 • gugug

  e tam lte, raz jest raz nie ma zasięgu i tyle pożytku. Ja mam stacjonarny w netii i mi wystarcza.