Jak wyglądają aplikacje na Apple Watchu?

Zobacz, jak będą wyglądały popularne aplikacje mobilne na zegarku Apple Watch.

Apple zaprezentowało zegarek Apple Watch na specjalnej konferencji 9 września. Chociaż wiele osób jest sceptycznych, co do sukcesu tego urządzenia, projektanci i programiści na całym świecie są zachwyceni potencjałem zegarka od Apple’a.

Serwis Thinkapps zebrał kilka makiet stworzonych przez projektantów, które dają nam wyobrażenie o tym, jak niektóre z popularnych aplikacji będą wyglądać na naszym nadgarstku na urządzeniu Apple Watch.
Poniżej znajdziecie najciekawsze przykłady aplikacji na zegarek Apple Watch.

YouTube

Makieta aplikacji YouTube na zegarek Apple Watch pokazuje siatkę okrągłych miniatury. Stukając na miniaturę będzie można odtworzyć film. Dotykając ekranu ponownie zatrzymamy odtwarzanie filmu.  Strzałka wstecz spowoduje powrót do widoku siatki.

YouTube na Apple Watch

YT na Apple Watch - animacja
YouTube na Apple Watch – animacja

Twitter

Twitter na Apple Watcha według autora projektu posiada funkcję aktualizacji powiadomień w czasie rzeczywistym. Apka umożliwiać ma dodawanie do ulubionych i przesyłania dalej twittów, a także możliwość śledzenia i obserwowania ludzi prosto ze smartwatcha Apple Watch.

Twitter na Apple Watch

Facebook Messenger

Projektant aplikacji Messanger na Apple Watcha stwierdza, że ​​musiał pozbyć się pęcherzyków rozmów, aby zaoszczędzić miejsce i wyświetlić tylko tekst.

FAcebook Messanger na Apple Watch

Uber

Makieta pokazuje, jak można zamawiać pojazd przez Ubera przy użyciu Apple Watcha.

Uber na Apple Watch

Moves

Makieta aplikacji Moves dla Apple Watcha pokazuje, jak można zaprojektować aplikację na mniejsze ekrany, bez utraty funkcjonalności.

Moves na Apple Watch

Skype

Projekt Skype’a na Apple Watcha pokazuje, jak będzie można odebrać połączenie lub odpowiedzieć na wiadomość przez Skype’a przy użyciu zegarka firmy Apple.

Skype na Apple Watcha

Yelp

Yelp na Apple Watch

Pinterest

Pinterest na Apple Watch

Spotify

Spotify na Apple Watch

Beats

Beats na Apple Watch

Lyft

Lyft na Apple Watch

Chociaż powyższe makiety nie są oryginalnymi projektami tych popularnych aplikacji, dają pogląd jak mogą wyglądać na zegarku Apple Watch.

Zobacz także: Co Apple pokazało na konferencji?

źródło: ThinkApps – Apple Watch: What Your Favorite Apps Will Look Like