Październikowa konferencja Apple’a na żywo

Już 16 października Apple zaprezentuje nowe produkty, zobacz gdzie i jak oglądać specjalną konferencję Apple’a online.

Konferencja Apple 10 października 2014 na żywo (online)
Konferencja Apple 10 października 2014 na żywo (online)

W najbliższy czwartek 16 października o godzinie 19.00 polskiego czasu odbędzie się kolejna w tym roku konferencja (Keynote) firmy Apple. Hasło teaserowe tegorocznego Keynota to It’s been way too long (To trwało zbyt długo), co tak naprawdę ono oznacza i zapowiada przekonamy się już w nadchodzącym tygodniu.

Spodziewamy się, że jak zwykle w październiku zobaczymy nowe modele iPadów oraz komputerów Mac. Na pewno Apple udostępni nową wersję swojego systemu OS X Yosemite oraz mobilnego systemu operacyjnego iOS 8.1.

Na stronie głównej firmy Apple została opublikowana informacja na temat transmisji wydarzenia przez internet. Poniżej znajdziecie szczegóły w jaki sposób możecie oglądać tę konferencję na żywo w internecie.

Mamy nadzieję, że tym razem nie będzie takich problemów jak podczas wrześniowego streamingu i chiński lektor nie będzie głośniejszy od Tima Cooka :-)

Oczywiście zdamy Wam relację po wydarzeniu, a podczas transmisji, na naszym profilu na Facebooku, na bieżąco będziemy informować o nowościach!

Gdzie i jak oglądać konferencję Apple online?

Konferencję Apple’a, obejrzycie na żywo (streaming online) już w najbliższy wtorek, 9 września na stronie: apple.com/live

Streaming wideo online dostępny będzie jak zwykle przez przeglądarkę Safari 5.1.10 lub nowszą na komputerach Mac z systemem OS X v10.6.8 lub nowszym, a także przez przeglądarkę mobilną Safari na iOS-ie 6.0 lub nowszym. Streaming poprzez Apple TV wymaga urządzenia Apple TV drugiej lub trzeciej generacji z oprogramowaniem 6.2 lub ​​nowszym.

źródło: Apple