Aplikacja mobilna EmpikFoto

EmpikFoto – jeden z najpopularniejszych polskich serwisów wyspecjalizowanych w usługach fotograficznych – jest już dostępny także na telefonach komórkowych.

Aplikacja mobilna EmpikFoto

Aplikacja mobilna EmpikFoto to niespodzianka dla entuzjastów fotografii z okazji dziesięciolecia istnienia serwisu.

Aplikacja Empik Foto jest mobilnym rozszerzeniem serwisu empikfoto.pl, pozwalającym na bezpośrednie wywoływanie zdjęć ze smartfonów. Dzięki jej funkcjonalnościom klient unika konieczności przegrywania fotografii na komputer, by złożyć zamówienie. Aplikacja pozwala nie tylko na wywoływanie zdjęć zrobionych w danym momencie lub przechowywanych w telefonie, ale także obrazów z serwisów społecznościowych: Facebook, Instagram oraz Flickr.

Aplikacja powstała w odpowiedzi na stale rosnącą popularność fotografii mobilnej.
Jak pokazują badania rynku amerykańskiego prowadzone przez Suite 48 Analytics aż 83% posiadaczy smartfonów wykorzystuje do robienia zdjęć wbudowany aparat, w tym dla ponad połowy (58%) jest to jedyne urządzenie wykorzystywane do fotografowania. Trend ten potwierdzają także dane serwisu Flickr. Ze statystyk najpopularniejszej platformy do udostępniania zdjęć on-line wynika, że już w 2011 roku urządzenia mobilne prześcignęły pod względem liczby dodawanych zdjęć najpopularniejsze modele tradycyjnych aparatów.

Zalety aplikacji Empik Foto
Zalety aplikacji EmpikFoto

Jednocześnie rośnie liczba mobilnych użytkowników serwisu empikfoto.pl: „Od kilku lat obserwujemy rosnącą popularność urządzeń mobilnych wśród klientów empikfoto.pl. Liczba zamówień składanych tą drogą rośnie z każdym miesiącem przy rocznej dynamice przychodów na poziomie trzycyfrowym. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zdecydowaliśmy się oddać w ich ręce aplikację dedykowaną użytkownikom mobilnym.” – mówi Dariusz Balcer, dyrektor marketingu interaktywnego E-commerce Services.

Jak wywołać zdjęcia przez aplikację mobilną EmpikFoto?

Jak wywołać zdjęcia przez aplikację mobilną EmpikFoto?
Jak wywołać zdjęcia przez aplikację mobilną EmpikFoto?

Wersja mobilna serwisu empikfoto.pl jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Pozwala ona na kadrowanie zdjęć, a następnie wywoływanie ich w postaci odbitek, fotopuzzli lub fotoplakatów. Gotowe zamówienie można odebrać bez dodatkowych kosztów w jednym z ponad 200 salonów Empik w całej Polsce, opłacając go na miejscu. Dodatkowo, z okazji uruchomienia aplikacji Empik Foto, przez cały wrzesień odbitki 10×15 Premium można zamówić za jej pomocą w promocyjnej cenie – jedynie 23 zł za 50 sztuk.

Aplikacja EmpikFoto jest obecnie dostępna na systemy operacyjne: Android i iOS. W dalszej fazie rozwoju powstanie również wersja dedykowana smartfonom z systemem Windows Phone.

Oficjalną, bezpłatną aplikację mobilną empikfoto.pl można pobrać ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz w App StorePobierz z Google Play