Gdzie oglądać konferencję Apple’a na żywo?

Już 9 września będziemy mogli przekonać się, jaki będzie iPhone 6. Zobaczcie, jak i gdzie oglądać konferencję Apple’a online.

Konfereencja Apple'a na żywo (online)
Konfereencja Apple’a na żywo (online)

Aktualizacja: Jak i gdzie oglądać konferencję Apple’a 12 września 2017 r. o godz. 19.00?

Cały świat technologiczny z niecierpliwością czeka na konferencję Apple’a, która odbędzie się 9 września o godz. 19.00 naszego czasu. Zarówno fani firmy z Cupertino, jak i Ci którzy wola Androida.

Nie będziemy bawić się w szczegółowe spekulacje, na pewno będzie to nowy iPhone 6 lub Air?(a może dwa) i może długo oczekiwany smartwatch.

Zacytuję swojego kolegę, który powtarza tę kwestię już od tygodnia: Ciekawe co Apple pokaże we wtorek, Łukasz?

Oj Ciekawe Mariusz. Jeśli macie czas, na specjalnej stronie możecie śledzić odliczanie do najbliższego Keynote’a Apple’a jeszcze przez 4 dni i 3 godziny. Po tym czasie, na poniższej stronie również będziecie mogli oglądać na żywo konferencję.

Konferencję Apple’a, obejrzycie na żywo (streaming online) już w najbliższy wtorek, 9 września na stronie: apple.com/live

Streaming wideo online dostępny będzie przez przeglądarkę Safari 5.1.10 lub nowszą na komputerach Mac z systemem OS X v10.6.8 lub nowszym, a także przez przeglądarkę mobilną Safari na iOS-ie 6.0 lub nowszym. Streaming poprzez Apple TV wymaga urządzenia Apple TV drugiej lub trzeciej generacji z oprogramowaniem 6.2 lub nowszym.