Android L – jutro stanie figura nowego Androida?

Wszystko wskazuje na to, że już jutro zobaczymy posąg nowego systemu Android L.

Miejsce pod posąg Androida L

Miejsce pod posąg Androida L

Zgodnie z zapowiedziami (Android L jeszcze w tym roku) nowy Android zbliża się wielkimi krokami. Czy będzie to Lollipop, czy Lemon Meringue Pie, czy też coś zupełnie innego o czym nie słyszeliśmy wcześniej?

Wydaje się, że Google nie będzie w stanie ukryć już dłużej tajemnicy dotyczącej nazwy swojego nowego systemu mobilnego Android L. Jeden z przechodniów  zauważył, że na miejsce przed Googlepleksem,  gdzie znajdują się rzeźby Androida inspirowane słodyczami, jest przygotowywane pod nowy posąg. Na drzwiach budynku została powieszona również kartka z informacją, że Google będzie prowadzić prace wokół budynku, w sobotę 6 września.

Ogłoszenie o pracach wokół Googlepleksu.

Ogłoszenie o pracach wokół Googlepleksu.

Wydaje się niemal pewne, że chodzi o budowę nowego posągu Androida L. Reasumując, wszystkie najnowsze przecieki i plotki, wskazują na nazwę Lemon Meringue Pie (LMP)dla systemu Android w wersji 5.0. Podczas gdy wcześniej mówiło się, że Google poważnie rozważa nazwę Lollipop, wydaje się, że plotka ucichła, z tego względu, że firma chce uniknąć ewentualnych pozwów dotyczących znaków towarowych.


Jakkolwiek będzie się nazywał Android 5.0, odpowiedź możemy poznać już jutro.

źródło: phoneArena – Android L to stand for… answer might be coming tomorrow

Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuje się komunikacją internetową i e-marketingiem, pasjonat urządzeń mobilnych i nowych technologii. Dołącz do moich kręgów na Google+ .
Obserwuj

 • igrek

  Lion

  • mobirank.pl

   Może tak być :-) Android 5.0 Lion

  • mobirank.pl

   Może tak być – Android 5.0 Lion