Archos Music Beany – bezprzewodowe słuchawki w czapce

Jeszcze nie ma zimy, ale firma ARCHOS, specjalizująca się w urządzeniach z systemem Android, przedstawiła Archos Music Beany – czapkę z wbudowanymi bezprzewodowymi słuchawkami Bluetooth.

ARCHOS Music Beany

Produkt Music Beany ma zastąpić typowe słuchawki i pozwolić uwolnić się od ograniczających ruchy kabli. Dodatkowo pełni rolę tradycyjnej czapki. Nowy gadżet marki ARCHOS na pewno sprawdzi się podczas joggingu, spacerów, czy w podróży – wszędzie tam, gdzie na co dzień muzyka może umilić nam spędzanie czasu. Jaka jest jakość dźwięku? Nie wiemy, na razie musimy zdać się na zapewnienia producenta.

Archos Music Beany jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z systemem operacyjnym Android i iOS, a dźwięk przesyłany jest do wbudowanych słuchawek za pośrednictwem Bluetooth 2.0. Jak zapewnia producent, Music Beany zapewnia nieprzerwane słuchanie muzyki przez 8 godzin, a w trybie uśpienia pozostaje aż do 60 godzin. Słuchawki można bardzo szybko naładować przez port microUSB.

Czapka ARCHOS Music Beany - wersja biała
Czapka ARCHOS Music Beany – wersja biała

Co ważne, inżynierowie pracujący nad technologią wbudowanych w Music Beany słuchawek, zadbali również o wysoką jakość dźwięku – jak będzie w rzeczywistości dowiemy się po premierze, która odbędzie się w październiku bieżącego roku.

Czapka Music Beany ma kosztować 109 zł i będzie dostępna w wielu wersjach kolorystycznych.

źródło: informacja prasowa ARCHOS