Oficjalnie: konferencja Apple’a 9 września

Apple rozesłało oficjalne zaproszenie na swoja konferencję, która odbędzie się 9 września 2014 roku.

Zaproszenie Apple'a na konferencję 9 września 2014 roku
Zaproszenie Apple’a na konferencję 9 września 2014 roku

Tak jak pisaliśmy we wcześniejszych informacjach, Apple zaprezentuje swoje nowe urządzenia już 9 września 2014 roku.

Na rozesłanym oficjalnie zaproszeniu widnieje jedynie fragment logotypu Apple’a, data 9.9.2014 i napis: Wish we could say more. Niewiele z niego wynika, jeśli chodzi o to co zobaczymy. Jednak nie jest to zaskoczeniem, bo Apple do ostatniej chwili trzyma w tajemnicy szczegóły na temat swoich produktów.

Jak łatwo się domyślić zobaczymy na pewno kolejny model iPhone’a z większym wyświetlaczem. Czy będzie to iPhone 6, iPhone Air, czy będą to dwia modele z ekranami o przekątnej 4,7 i 5,5 cala? Dowiemy się już za niespełna tydzień. Mówi się, że Apple zaprezentuje także swojego długo oczekiwanego smartwatcha iWatch lub iTime? Tego również się do wiemy.

Jedno jest pewne, Apple poda datę publicznej premiery zapowiedzianego i zaprezentowanego w czerwcu systemu mobilnego iOS 8.

Zobacz także: iOS 8 – co nowego? (lista zmian)

Nie wiemy, czy konferencja będzie streamowana na żywo. Jak tylko dowiemy się coś więcej napiszemy, a we wtorek (to tradycyjny dzień, kiedy Apple prezentuje nowe iPhone’y) 9 września napiszemy, co nowego dla nas ma tym razem Apple i czy szykuje się coś rewolucyjnego?