iAUTO – magazyn motoryzacyjny na tablety

Od sierpnia możecie pobrać bezpłatnie z App Store’a oraz sklepu Google Play nowy magazyn motoryzacyjny iAUTO.

iAUTO - magazyn na tablety

Tytuł przygotowany jako aplikacja jedynie na tablety i smartfony jest pierwszym w Polsce takim projektem w segmencie pism motoryzacyjnych. Ten bardzo perspektywiczny kanał komunikacji dopiero zdobywa popularność w naszym kraju, na świecie już wyraźnie odbiera czytelników prasie drukowanej, jest też coraz bardziej konkurencyjny dla telewizji.

Pierwsze wydanie iAUTO dostępne błyskawicznie zyskało czytelników. Oczywiście przytłaczająca liczba pobrań magazynu dotyczy Polski i do czytelników naszego kraju jest adresowany magazyn. Miesięcznik tworzą doświadczeni dziennikarze zajmujący się tematyką motoryzacyjną. W pierwszym numerze znalazły się m. in. materiały publicystyczne dotyczące rynku samochodowego, najnowszych technologii wykorzystywanych we współczesnych konstrukcjach, zalet i niebezpieczeństw związanych z połączeniem systemu elektronicznego samochodu z internetem, regulacji prawnych umożliwiających jazdę motocyklem posiadaczom praw jazdy kat. B.

iAUTO
iAUTO – przykładowy artykuł

 

Całość starannie opracowana graficznie tworzy harmonijną całość z bogactwem możliwości, jakie daje technologia ekranów dotykowych. Jedynym problemem było wyjście do ekranu narzędziowego (listy dostępnych wydań i ustawień) bezpośrednio po otworzeniu magazynu – tutaj programiści nie zadbali o pełną nawigację, ale to drobny szczegół.

W artykule wstępnym Mirosław Rutkowski, redaktor naczelny magazynu iAUTO, deklaruje: Jesteśmy dziennikarzami, dlatego obserwujemy, poznajemy, staramy się zrozumieć to, co dzieje się wokół nas. Po czym słowem pisanym i mówionym, obrazem fotograficznym i filmowym opowiadamy co, jak, kiedy i dlaczego. Z przekonaniem, że nasza opowieść jest wartościowa. Z pokorą wobec pokazywanych ludzi i ich dzieł. I, co oczywiste, wobec Czytelników.

Aplikację i magazyn pobierzecie za darmo z App Store’a i sklepu Google Play, klikając na poniższe przyciski.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play