Hanx Writer – aplikacja na iPada od Toma Hanksa

Tom Hanks promuje swoją najnowszą aplikację Hanx Writer na iPada w App Storze.

Hanx Writer

Oto coś, czego nie spotykamy na co dzień. Aktor Tom Hanks promował swoją aplikację Hanx Writer na iPada w wywadzie na profilu Ap Store’a na Twitterze.

Aplikacja mobilna Hanx Writer naśladuje ręczne pisanie na maszynie, imitując oryginalne dźwięki i grafikę. I choć istnieje już mnóstwo podobnych aplikacji w App Storze, żadna z nich nie jest tak dopracowana jak Hanx Writer.

Hanx Writer - aplikacja mobilna

Opis aplikacji:

Oto aplikacja Hanx Writer, stworzona przez Toma Hanksa. Aplikacja naśladuje maszynę do pisania, ale została dostosowana do doświadczeń użytkownika iPada. „W aplikacji, można usłyszeć rytm pracy SHOOK-SHOOK lub FITT-FITT.” – Tom Hanks.

Dzięki aplikacji możesz cieszyć się wyglądem, stylem i dźwiękiem staromodnego edytora tekstu. Każdy dokument napisany w Hanx Writerze można przesyłać pocztą elektroniczną, drukować i udostępniać. Każdy dokument ma swój niepowtarzalny charakter.

I jeszcze jeden zrzut ekranu:

Hanx Writer - aplikacja mobilna

Na pytanie, co zainspirowało Toma Hanksa do stworzenia Hanx Writera, aktor odpowiedział, że brakowało mu aplikacji, która oddawałaby charakterystyczny klimat i dźwięk ręcznej maszyny do pisania: „Uważam, że to jest jak z muzyką, która pobudza popęd twórczy. Bang-bang, stuk-stuk-stuk puckapuckapuckapucka”.

Oprócz interfejsu w stylu starych maszyn do pisania i małego zestawu funkcji, aplikacja jest wyraźnie przeznaczona dla odbiorców niszowych. A Ci z was, którzy uważają, że mogą wpaść do tej niszy, możecie pobrać Hanx Writer w App Storze za darmo i poczuć klimat starych maszyn.

Aby przeczytać cały wywiad z Tomem Hanksem na Twitterze, kliknij tutaj.

żródło: iDownloadBlog