Nowe reklamy Surface Pro 3 i atak Apple’a

Microsoft udostępnił trzy nowe reklamy tabletu z serii Surface Pro 3. Zamiast kpić z iPada, celuje w swoich 30-sekundowych spotach w ultracienkiego MacBooka Air.

Surface Pro 3

Microsoft od samego początku promowania tabletu Surface Pro 3, wykorzystuje w przekazach reklamowych pokrywę, będącą jednocześnie klawiaturą i oprogramowanie Windows i Office. Główny przekaz spotów ma być taki, że Surface Pro jest urządzeniem mobilnym łączącym w sobie tablet i notebooka.

Po kpinach Samsunga z iPhone’a (Właściciele iPhone’ów przytulają się do ściany w najnowszej reklamie Samsunga), przyszedł czas na Microsoft i uderzenie w MacBooka Air! Zobaczcie najnowsze spoty tabletu Microsoftu.

Zobaczcie ciekawe spoty. Hasło: „nie próbuj tego z Maciem” – szacun!

Surface Pro 3 – Head to Head

Z opisu filmu: Czasem fakty mówią same za siebie. Wystarczy porównać Surface Pro 3 do MacBooka Air. Oba mają tę same możliwości przetwarzania i przechowywania. Ale tylko Surface Pro 3 posiada ekran dotykowy, rysik i konwertuje się do tabletu. Tablet Surface Pro 3 może zastąpić laptopa.

Surface Pro 3 – Crowded

Z opisu filmu: Tablet czy laptop? Z  Surface Pro 3 możesz mieć oba.  Surface Pro 3 ma na tyle mocy, aby uruchomić pełne wersje Adobe Photoshop, Office’a i Windowsa. Ale w przeciwieństwie do MacBooka Air, ma ekran dotykowy, rysik i konwertuje do tabletu. Nie próbuj tego z Maciem.

I ostatni spot zatytułowany „Power”, w którym Microsoft podkreśla, że na Surface Pro jesteśmy w stanie uruchomić prawdziwe oprogramowanie klasy desktop, takie jak np. Adobe Photoshop.

Surface Pro 3 – Power

Z opisu filmu: Czy tablet może zastąpić laptopa? Sprawdź Surface Pro 3. Jest lżejszy i cieńszy od MacBooka Air, ale posiada ten sam procesor Intel Core i5. Ma również port USB, ekran dotykowy i konwertuje się do postaci tabletu.
Tablet Surface Pro 3 może zastąpić laptopa.

Tablet Microsoftu był po raz pierwszy promowany w poniższym spocie już ponad 2 miesiące temu jako tablet, który może zastąpic laptopa.

The tablet that can replace your laptop. (Commercial)

Zobacz także: Surface Pro 3 – tablet Microsoftu z Windows 8.1