Nowy Foursquare, który uczy się miejsc

Nasze gusta są różne, więc dlaczego wszyscy mamy otrzymywać te same wyniki wyszukiwania? Zupełnie nowy Foursquare, uczy się Twoich miejsc i sugeruje miejsca zgodne z Twoimi upodobaniami.

Foursquare

Nasze telefony powinny uczyć się o nas – poznawać nasze gusta, nasze znajomości i preferencje. Dzięki tej wiedzy, stają się doskonałym narzędziem pomagającym odkrywać i poznawać świat wokół nas. Taki właśnie ma być nowy Foursquare (Swarm), który ma podpowiadać miejsca najbardziej zbliżone do tego co lubimy my i nasi znajomi.

Świat to piękne miejsce, pełne wszelkiego rodzaju niesamowitych doświadczeń, a nasze telefony powinny pomóc prowadzić nas do nich. Ma nam w tym pomóc całkowicie odświeżony graficznie i programistycznie Foursquare. Zobaczcie jakie nowe funkcje i wygląd otrzymało nowe wydanie z numerem 8.0.

Introducing the all new Foursquare

W nowym Foursquarze nie musicie czytać długich, niekoniecznie dopasowanych do Waszych gustów recenzji, zastanawiając się, czy ludzie, którzy je pisali mają zbliżone upodobania do Waszych. Z nową wersją aplikacji mobilnej możecie odnaleźć miejsca na podstawie własnych upodobań, przyjaciół i ekspertów, którym ufasz najbardziej.

Foursquare personalizacja Foursquare - wyszukiwanie

Foursquare istnieje już od 5 lat. Do tej pory odnotowano  6 000 000 000 check-inów (zameldowań), 55 milionów porad i wskazówek, 65 milionów miejsc, setki milionów zdjęć i miliardy połączeń społecznych! Teraz silnik aplikacji współpracuje ze Swarm.

Foursquare + Swarm

Nowego Foursquare’a pobierzecie bezpłatnie ze sklepów Google Play i App Store, klikając na poniższe przyciski.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play

źródło: Forsquare: Introducing the all-new Foursquare, which learns what you like and leads you to places you’ll love.