OneWatch od OnePlus nieoficjalnie

Indyjski serwis BGR opublikował zdjęcia strony i szkice rzekomego smartwatcha OneWatch od OnePlus.

OneWatch od OnePlus

Każde przecieki i plotki należy traktować z przymrużeniem oka. Podobnie jest w przypadku inteligentnego zegarka OneWatch od OnePlus. OnePlus to firma, która sprzedaje smartfona OnePlus One (OnePlus One – czy pokona konkurencję?), który może się poszczycić się wyświetlaczem 5,5 cala, 2,5 GHz Snapdragon 801, 3 GB RAM-u, 64 GB pamięci na pokładzie, i innymi funkcjami najwyższej klasy w niskiej cenie, jak na taki sprzęt – 349 dolarów przy zakupie z umową.

Serwis BGR.in opublikował rzekome zdjęcie projektu oficjalnej strony zegarka OneWatch (powyżej).

Według tych doniesień OneWatch miałby przypominać Moto360. Miałby posiadać okrągłą tarczę i wyświetlacz OLED, chroniony szafirowym szkłem i tytanowymi brzegami, natomiast zakrzywiona bateria miałaby być ukryta w skórzanym pasku inteligentnego zegarka.

Smartwatch od OnePlus wygląda na mniejszy od podobnych urządzeń działających pod systemem Android Wear. Zegarek może być wyposażony w system dla urządzeń naręcznych Google’a lub w CyanogenMod.

Na razie nic nie wiadomo na temat ceny, ale biorą pod uwagę, że flagowy smartfon OnePlus kosztuje od 299 do 349 dolarów, to możemy sobie wyobrazić, że smartwatch będzie od niego tańszy.

Na racie to tylko plotki, więc jak zwykle przekonamy się, gdy pojawią się oficjalne informacje na ten temat.

OneWatch od OnePlus

źródło: BGR.in: Exclusive: This is the OnePlus OneWatch [photos]