Porady i sztuczki dotyczące systemu iOS

Apple udostępniło specjalną sekcję poświęconą poradom i sztuczkom dotyczącym systemu iOS.

Porady i sztuczki dotyczące systemu iOS

Już tej jesieni, wraz z systemem iOS 8, pojawi się nowa aplikacja o nazwie Porady (Tips). W aplikacji znajdą się porady i sztuczki dotyczące aplikacji i urządzeń mobilnych Apple’a, porady dla użytkowników iPhone’ów, iPadów i iPodów.

Aplikacja Porady będzie informować o pojawieniu się nowych urządzeń mobilnych Apple’a oraz będzie zawierać wskazówki dotyczące systemu iOS 8. Materiały w niej zawarte będą szczególnie przydatne dla nowych użytkowników iOS-a, ale może i zaawansowani mobilni harduserzy znajdą tam coś dla siebie.

Na razie z aplikacji mogą korzystać osoby, które zainstalowały system iOS 8 beta.  Apple udostępniło dla wszystkich specjalne podstrony, na których możecie znaleźć wszystkie porady opublikowane w aplikacji mobilnej.

Strona w języku polskim z poradami i sztuczkami na iOS-a dostępna jest na stronach tips.apple.com

Porady i sztuczki dotyczące systemu iOS

Wiele z opisanych porad i sztuczek jest możliwych wyłącznie na systemie iOS 8, na przykład powiadomienia interaktywne oraz szybkie uruchamianie asystenta Siri.

Zapraszamy do zapoznania się z poradami, być może dowiecie się czegoś o czym nie mieliście pojęcia jeśli chodzi o system iOS?

źródło: AppleWorld, Apple