Facebook 13.0 i obietnica aktualizacji co 4 tygodnie

Facebook zaktualizował swoja oficjalna aplikację na iOS-a do wersji 13, oraz Messangera do wersji 9.1.

Facebook 13.0 iOS

Facebook zaktualizował swoją aplikację na iOS-a do wersji 13.0, i tak jak w ostatnich kilku wydaniach o pełbym numerze, nie dodano żadnych nowych, istotnych funkcji.

Uwagi do wydania aplikacji Facebook 13.0 nie zawierają informacji na temat zmian w aktualizacji. Zamiast tego, Facebook zamieścił długą notatkę do użytkowników, a której oświadcza, że aplikacja będzie otrzymywać więcej takich aktualizacji co 4 tygodnie:

Dziękujemy za korzystanie z Facebooka! Aby nasza aplikacja była jeszcze lepsza, będziemy ją aktualizować co 4 tygodnie. Jeśli korzystasz z systemu iOS 7 lub wyższego, możesz automatycznie zaktualizować aplikację (bez zaglądania tutaj), przejdź do Ustawienia > iTunes i App Store > Automatyczne pobieranie i włącz aktualizacje.

Każda aktualizacja naszej oficjalnej aplikacji Facebook zawiera ulepszenia szybkości i niezawodności działania. Wszystkie nowe, dostępne  funkcje będą dodawane do aplikacji.

Jeśli twoja aplikacja nie została automatycznie zaktualizowane, możesz pobrać aktualizację w App Storze lub pobrać bezpośrednio z iTunesa korzystając z linka poniżej.

Pobierz aplikację Facebook z App Stora tutaj.