10 niesamowicie śmiesznych reklam smartfonów

Zobaczcie 10 śmiesznych reklam smartfonów, które zostały nakręcone przez różnych producentów urządzeń mobilnych na świecie.

Śmieszne reklamy smartfonów

Można śmiało powiedzieć, że reklamy stały się już formą sztuki dawno temu. Oprócz tego, że muszą skutecznie promować dany produkt, są silnym narzędziem wizerunkowym i strategicznym niemal każdej dużej firmy. Oznacza to, że te krótkie 30-sekundowe filmy osiągną sukces jeśli są kreatywne, zabawne i skuteczne w sprzedaży.

Producenci smartfonów obierają różne strategie marketingowe tworząc kampanie i spoty telewizyjne, czy te przeznaczone do dystrybucji w internecie. Górę kasy na reklamy wydaje Samsung, dlatego nie dziwi fakt, że stworzył sporo reklam w tym śmiesznych i zadziornych zarazem.

Poniżej znajdziecie listę śmiesznych reklam smartfonów wybranych przez serwis PhoneArena.  Zobaczcie poniższe filmy, w których producenci atakują swoich rywali, wskazują na mocne strony swoich urządzeń mobilnych, czy też abstrakcyjnie i kreatywnie przedstawiają swoje smartfony. Czy reklamy są dla Was zabawne zależy od osobistych preferencji, na pewno wśród nich znajdziecie reklamę, która wywoła uśmiech na Waszych twarzach.

Miłego oglądania!

Moto X „Lazy Phone” Ad — Touchless Control

Product Testing Institute – Models (SonyEricsson)

Microsoft Windows Phone 7 – Funny Smartphone Addicts Commercial

Smartphone Beta Test is Over | Nokia Lumia 900

Samsung Galaxy S3 Ad

Don’t Fight – Microsoft New Commercial Mocks Apple And Samsung

Moto X „Lazy Phone” Ad — Nav with Touchless Control

Galaxy S 5 — Wall Huggers

Here’s To Change. #HTChange

Samsung Galaxy S4 Airplane Funny TV Commercial

źródło: PhoneArena: 10 funny, awesome, and entertaining smartphone commercials