iTunes Pass umożliwi dodanie środków do konta Apple

Apple uruchomiło usługę iTunes Pass, która umożliwia dodanie środków do wykorzystania w sklepach Apple’a.

iTunes Pass

We wtorek Apple wprowadziłaona rynek nową usługę w iTunes Pass, która umożliwia klientom zakup w sklepie iTunes Store kredytów do wykorzystania w sklepach detalicznych, eliminujc w ten sposób potrzebę fizycznych kart i kodów upominkowych.

Apple zaktualizowało również informacje na temat iTunes Gift na swojej stronie internetowej: apple.com/itunes/gifts/.  iTunes Pass jest już dostępny w USA. Australii, Japonii, Kanadzie, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Opis usługi iTunes Pass:

Teraz możesz dodać pieniądze bezpośrednio do iTunes i App Store prosto z konta iTunes Pass. Aby aktywować iTunes Pass, wejdź do sklepu iTunes Store na urządzeniu z systemem iOS, przewiń w dół i stuknij przycisk Redeem. Następnie przejdź do dowolnego sklepu Apple  Retail Store3, aby dodać kredyt na koncie. Aby płacic kredytami z usługi iTunes Pass otwórz aplikację, aby sprzedawca mógł zeskanować kod i zaakceptować płatność. Twoje saldo będzie aktualizowane na bieżco.

Klienci, którzy chcą skorzystać z nowej usługi iTunes moga to zwrobić prosto z aplikacji mobilnej iTunes.

Podczas gdy w samej usłudze nie ma nic przełomowego, to pozornie ustawia proces płatności mobilnych firmy Apple Mówi się, że  Apple rozpoczęło już rozmowy z innymi detalistami, aby klienci mogli dokonywać zakupów z iPhone’ów.

źródło: iDownloadBlog