Xpress – aplikacja pozwalająca na dzielenie się emocjami

Dzięki specjalnej technologii opracowanej przez ludzi stojących za Xpress, aplikacja będzie w stanie wykryć emocje na twarzy podczas robienia zdjęcia. Xpress - aplikacja mobilna

Cały proces jest prosty.

Robimy najpierw zdjęcie sytuacji w której się znajdujemy i która wywołuje u nas silne emocje (np. strach, szczęście, smutek, złość), a następnie robimy “selfie” frontową kamerą.

Xpress podpowiada nam jaką emocje chcemy przekazać.

Emocje to bardzo ważna część naszego życia. Przeżywamy je codziennie i stanowią główny temat rozmów z naszymi bliskimi. Jednak, do dzisiaj, nie ma żadnego medium, które koncertowało by się na łatwym wyrażaniu i dzieleniu się emocjami na odległość.

Xpress - aplikacja mobilna Xpress - aplikacja mobilna

Xpress jest tym dla emocji, czym telefon był dla głosu, a SMS dla tekstu.

Czasami naszymi emocjami chcemy podzielić się z każdym, a czasami jest to coś bardzo intymnego, przeznaczonego tylko dla naszych najbliższych. Xpress pozwala nam na jedno i drugie, dbając przy tym o naszą prywatność. Wszystkie Xpressy wygasają po 24 godzinach, tak samo zresztą jak nasze emocje.

Aplikacja zawiera zestaw wielu innych ciekawych funkcjonalności, takich jak snapback (szybkie odpowiadanie swoim selfie), czy współodczuwanie emocji bliskich (tzw. „feel it”). Wszystko to jest opakowane w zestaw niezbędnych możliwości dla każdej aplikacji społecznej.

Aplikacja będzie dostępna na platformę iOS jesienią tego roku. Twórcy nie wykluczają także wersji na system Android.

Zobacz Xpress w akcji:

[jwplayer config=”default” file=”http://www.get-xpress.com/assets/video/xpressApp.m4v” image=”https://mobirank.pl/wp-content/uploads/2014/07/xpress-video-cover.jpg”]

źródło: informacja prasowa Xpress