YouTube Creator Studio od Google’a na iPhone’a

Google udostępniło nową aplikację YouTube Creator Studio na iPhone’a.

YouTube Creator Studio logo

Google uruchomiło kolejną nową aplikację na iOS-a o nazwie YouTube Creator Studio i przeznaczona jest głównie dla zamieszczających filmy na YouTube’ie. Dzięki aplikacji można szybko i łatwo uzyskać dostęp do informacji na temat swoich kanałów i filmów.

Aplikacja pozwala na szybki dostęp do narzędzi YouTube’a, w tym statystyk, komentarzy powiadomień i zarządzaniem przesłanymi filmami. YouTube Creator Studio możliwia edycję takich danych jak tytuły opisy, tagi, itp.).

Funkcje YouTube Creator Studio:

Oficjalna aplikacja YouTube Creator Studio sprawia, że ​​szybciej i łatwiej możesz zarządzać swoimi kanałami wideo w podróży. Sprawdź najnowsze statystyki, odpowiadaj na komentarze, i otrzymuj powiadomienia na smartfona.

  • śledzenie statystyk kanałów i filmów za pomocą prostych w obsłudze raportów
  • filtrowanie i odpowiadanie na komentarze i wiadomości od fanów
  • spersonalizowane powiadomienia pozwalają być na bieżąco z tym, co dzieje się w tematach, które najbardziej Cię interesują
  • uaktualnianie informacji o filmie i jego ustawień

YouTube Creator Studio - aplikacja iOS

YouTube Creator Studio można pobrać za darmo z App Store’a na urządzenia mobilne z systemem minimum iOS 7 lub ze sklepu Google Play na urządzenia z Androidem. Kliknij na poniższy przycisk, aby pobrać aplikację. W polskim Google Play aplikacja nazywa się: Studio twórców YouTube.

Pobierz w App Store Pobierz z Google Play