Testuj pakiet Microsoft Office na tablety z Androidem

Jeśli masz tablet z Androidem i chciałbym wypróbować przedpremierową wersją pakietu Microsoft Office, możesz już dzisiaj zgłosić się do beta testów.

Beta testy pakietu Office na Androida

Serwis The Verge donosi, że Microsoft szuka beta testerów pakietu Microsoft Office na tablety z Androidem:

Źródła zaznajomione z planami Microsoftu poinformowało, że przygotowywana jest prywatna wersja Office’a na tablety z Androidem do pierwszej fazy testów beta, do której można zgłosić się przez specjalny program Pre-Release.  

Microsoft wydał już aplikację Office Mobile dla Androida (Office Mobile za darmo na iPhone’a i Androida), ale wciąż brakuje wersji na tablety z Androidem, analogicznej do tej na iPada (Office na iPada dostępny do pobrania). Wersja na iPada została wydana w marcu tego roku i na początku maja stuknęło jej już ponad 27 milionów pobrań. Jak donoszą informatorzy, Microsoft zamierza uruchomić aplikację na tablety z systemem Google’a jeszcze w tym roku.

Do programu Office Pre-Release Program można zapisać się pod tym adresem: prereleaseprograms-public.sharepoint.com – nie ma jednak gwarancji, że nasza kandydatura zostanie przyjęta – nie zaszkodzi jednak spróbować :-)

źródło: The Verge