Jak oglądać Google I/O 2014 na żywo?

Już dzisiaj o 18.00 czasu polskiego będziecie mogli oglądać na żywo Keynote konferencji Google I/O 2014. Zobaczcie Google I/O na żywo.

Google I/O 2014 Keynote live (transmisja na żywo)

O godzinie 19.00 w Moscone Center w San Francisco rozpocznie się konferencja Google I/O 2014. Konferencję będzie można ogladać w sieci na żywo. Poniżej zamieszczamy kanał YouTube’a na którym nadawana będzie transmisja konferencji.

Na konferencji zostanie zaprezentowana nowa wersja Androida, nazwa tym razem będzie zaczynała się na literę „L” – Lollipop? Lion? oraz całkiem nowy język projektowania Quantum Paper. Nowy Android 5.0 będzie prawdopodobnie nazywał się Android 5.0 Lollipop.

Sundar Pichai poprowadzi konferencję przed ponad 6 000 programistów.  aby podnieść pokrywę od skrytej planów Google. I choć sam Pichai potwierdził, że Google odsłoni najnowszego Androida wcześniej niż zwykle. Do tej pory Android był pokazywany na jesieni. Spowodowane jest to tym, że Google chce dać producentom telefonów więcej czasu, aby mogli przygotować jeszcze przed gwiazdką najnowsze oprogramowanie na swoich urządzeniach. Co jeszcze zobaczymy na konferencji Google I/O 2014, przekonamy się o 18.00 – resztę niespodzianek Google trzyma w tajemnicy.

Oczekuje się, że na Google I/O zostaną zaprezentowane nowe urządzenia z systemem Android Wear. Sundar Pichai dał wskazówkę w tym kierunku mówiąc, że to absurd, że ludzie mierzą swoje tętna i ciśnienia krwi raz w roku. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy zobaczyli jak Android Wear integruje się z nową platformą Google Fit.

Ponadto możemy spodziewać się więcej informacji na temat Android TV jest również czegoś związanego z nanotechnologią. Google może nas dzisiaj zaskoczyć!

Nie przegapcie dzisiejszej konferencji, którą możecie obejrzeć o 18.00 na poniższym streamie:

Google I/O 2014 Keynote na żywo 25 czerwca 2014, godzina 18.00

Zobacz także: Aplikacja Google I/O 2014 dostępna w sklepie Google Play

Strona główna i harmonogram konferencji Google I/O: google.com/events/io

żródło: Google, phoneArena