Zabawna parodia wprowadzenia iWatch

Zobaczcie wideo parodiujące wprowadzenie zegarka iWatch, w stylu, do jakiego przyzwyczaiło nas Apple.

Parodia zegarka iWatch

Jak powszechnie wiadomo Apple planuje jeszcze w tym roku wprowadzić na rynek nowe urządzenie mobilne zwane iWatch, które będzie kładło duży nacisk na zdrowie i kondycję fizyczną. Tak naprawdę nie wiemy jeszcze, jak to urządzenie będzie wyglądać, ale wiele serwisów spekuluje już od dawna na temat specyfikacji sprzętowej oraz samego wygladu zegarka iWatch.

Mathias, którego kanał na YouTube’ie słynie z parodii technologii, opublikował kilka dni temu nowy antycypujący pastisz poświęcony zegarkowi iWatch zatytułowany Introducing the iWatch z opisem: It’s time. Introducing the magical new iWatch. (Nadszedł czas, aby przedstawić nowy magiczny iWatch.)

Parodia jest nakręcona w typowym stylu dla tego typu wideo od Apple’a, występują w nim czołowi ludzie z kierownictwa spółki i mówią o różnych aspektach produktu. Zobaczcie sami, zabawne :)

Introducing the iWatch

It’s time. Introducing the magical new iWatch.

Poprzez parodię iWatcha, twórcy starają się zasugerować, że urządzenie ma ograniczoną użyteczność. Ale jak będzie naprawdę? Czy będzie to pożądane przez masy nowe urządzenie mobilne?

źródło: iPhone Hacks