Jak oglądać Keynote WWDC 2014 na żywo?

Już jutro o 19.00 czasu polskiego możecie oglądać na żywo Keynote WWDC 2014. Zobaczcie jak oglądać konferencję Apple’a.

Keynote WWDC 2014 banner

Aktualizacja: Zobacz jak i gdzie oglądać WWDC 2015 na kompureach Mac, PC z Windowsem i urządzeniach mobilnych z iOS-em i Androidem.

Keynote WWDC 2014 rozpoczyna się już jutro o 19.00. Oczekuje sie, że Apple zaprezentuje nowa odsłonę swojego mobilnego systemu operacyjnego iOS 8 dla iPhone’a, iPada i iPoda touch oraz nowy system OS X 10.10 dla komputerów Mac. Dobrą wiadomością jest to, że Apple będzie strumieniowało na żywo transmisję z tego wydarzenia.

Poniżej i powyżej możecie zobaczyć bannery, które już zostały rozwieszone przed jutrzejszą konferencją.

Keynote WWDC 2014 banner

Jeśli chcesz oglądać tegoroczne wydarzenie WWDC 14, poniżej wskazówki jak to zrobić na poszczególnych urządzeniach:

Apple TV:

Jeśli masz 3 lub Apple TV 3 lub Apple TV 2 z oprogramowaniem Apple TV 5.0.2 lub późniejszym, przejdź do kanału „Wydarzenia Apple’a” w menu głównym, aby obejrzeć wydarzenie na żywo na ekranie telewizora. Należy pamiętać, że kanał Wydarzenia zwykle pokazuje się w dniu imprezy i będzie dostępny w ciągu najbliższych trzech tygodni.

Mac:

Jeśli planujesz obejrzeć konferencję Apple’a na komputerze Mac, uruchom przeglądarkę Safari i przejdź pod następujący adres URL: https://www.apple.com/apple-events/june-2014/

iPad, iPhone lub iPod touch:

Jeśli masz zamiar oglądać WWDC na urządzeniu z systemem iOS, otwórz ten sam adres WWW w przeglądarce Safari lub oglądaj bezpośrednio przez aplikację mobilną WWDC 2.0: https://www.apple.com/apple-events/june-2014/

PC:

Niestety, streaming na żywo działa tylko na urządzeniach Apple’a. Nie będzie można oglądać na żywo konferencji na komputerze z Windowsem i urządzeniach z Linuxem lub Androidem. Co jest w sumie zrozumiałe.

Według czasu polskiego konferencja rozpocznie się o godzinie 19.00, czyli 10.00 PT. Zobacz tabelę poniżej, aby dowiedzieć się, kiedy Apple WWDC 2014 Keynote rozpocznie się w Twojej strefie czasowej.

Keynote WWDC 2014 - czas startu konferencji

źródło: iPhone Hacks