Facebook 10.0 z trybem offline i nowym wyglądem

Facebook wydał ważną aktualizację swojej aplikacji mobilnej na iOS-a do wersji 10.0.

Facebook 10.0

Nowa wersja Facebooka z numerem kodowym 10.0 na urządzenia mobilne z iOS-em pozwala teraz na tworzenie wiadomości, nawet gdy nie mamy połączenia z internetem. Wiadomości utworzone w trybie offline są zapisywane jako wersje robocze i aplikacja automatycznie publikuje je, gdy będziemy w trybie online.

Ponadto, odświeżona aplikacja na iPhone’a i iPada pozwala ​​łatwo podejrzeć jak będą wyglądały nasze posty na Facebooku jeszcze przed ich publikacją.Facebook 10.0 zawiera także pewne ulepszenia News Feeda.

Facebook 10.0 iPhone Facebook 10.0 iPhone

 

Facebook 10.0 jest dostępny w App Storze, i możecie go pobrać za darmo klikając na link.

Według TechCrunch, Facebook testuje także nową funkcję o nazwie kodowej Facebooka Now, przypominającą wyglądem Google Now lub Forsquare’a. Niektórzy użytkownicy mają już udostępnioną tę funkcjonalność. Będzie ona udostępniana w tle, więc wkrótce powinna pojawić się także w Waszych aplikacjach na iPhone’a i iPada.

Zmiany w aplikacji Facebook 10.0:

  • możliwość podejrzenia, jak będzie wyglądał nasz post jeszcze przed publikacją, możliwość wyboru lub usunięcia sugerowane hiperłącza, etc.
  • tworzenie postów nawet wtedy, gdy połączenie jest słabe, jesteśmy offline lub w trybie samolotu – wiadomości będą udostępniane zaraz po połączeniu z siecią
  • ulepszone i szybsze ładowanie News Feeda szczególnie na starszych telefonach i tabletach z iOS-em

Widok dla kart Facebook Now

Facebook Now