Apple udostępniło poradnik jak tworzyć aplikacje na iOS-a

W iBookStore pojawiła się nowa pozycja od firmy Apple pt. „iOS Human Interface Guidelines”, która zawiera praktyczne wskazówki na temat tworzenia aplikacji mobilnych na iOS-a.

iOS Human Interface Guidelines

Apple wydało tabletową wersję swojego najnowszego materiału pt.: iOS Human Interface Guidelines, przedstawiając w nim jasno i czytelnie wytyczne dotyczące projektowania interfejsu aplikacji mobilnych na system iOS. E-booka można pobrać za darmo za pośrednictwem sklepu iBookstore. Podręcznik obejmuje wszystko, od etapu projektowania do ogólnych zasad dotyczących treści. Materiał bogaty jest w ilustracje i schematy, a także obwituje w osadzone materiały wideo do zilustrowania niektórych tematów.

iOS Human Interface Guidelines zajmuje 20 MB i może być pobrany na wszystkie urządzenia z systemem iOS 4.3.3 i późniejszymi, wymagana jest wersja 1.5 lub nowsza aplikacji iBooks. Użytkownicy komputerów Mac mogą również uzyskać dostęp do e-książki za pomocą iBooks 1.0 lub nowszych, na komputerze z systemem OS X 10.9 lub nowszym.

iOS Human Interface Guidelines iOS Human Interface Guidelines

Podręcznik iOS Human Interface Guidelines możecie pobrać bezpośrednio klikając na link.