Apple udostępniło poradnik jak tworzyć aplikacje na iOS-a

W iBookStore pojawiła się nowa pozycja od firmy Apple pt. „iOS Human Interface Guidelines”, która zawiera praktyczne wskazówki na temat tworzenia aplikacji mobilnych na iOS-a.

iOS Human Interface Guidelines

Apple wydało tabletową wersję swojego najnowszego materiału pt.: iOS Human Interface Guidelines, przedstawiając w nim jasno i czytelnie wytyczne dotyczące projektowania interfejsu aplikacji mobilnych na system iOS. E-booka można pobrać za darmo za pośrednictwem sklepu iBookstore. Podręcznik obejmuje wszystko, od etapu projektowania do ogólnych zasad dotyczących treści. Materiał bogaty jest w ilustracje i schematy, a także obwituje w osadzone materiały wideo do zilustrowania niektórych tematów.

iOS Human Interface Guidelines zajmuje 20 MB i może być pobrany na wszystkie urządzenia z systemem iOS 4.3.3 i późniejszymi, wymagana jest wersja 1.5 lub nowsza aplikacji iBooks. Użytkownicy komputerów Mac mogą również uzyskać dostęp do e-książki za pomocą iBooks 1.0 lub nowszych, na komputerze z systemem OS X 10.9 lub nowszym.

iOS Human Interface Guidelines iOS Human Interface Guidelines

Podręcznik iOS Human Interface Guidelines możecie pobrać bezpośrednio klikając na link.Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj