Stampede Run – grą tygodnia w App Storze

Jeśli nie znacie jeszcze gry Stampede Run, zwaną przeze mnie „byczkiem”, to czas pobrać z App Store’a albo sklepu Google Play.

Stampede Run HD

Firma Zynga znana jest z arcyuzależniających i dopracowanych gier, w których rankingi i rywalizacja są istotnym elementem grywalności. Stampede Run to zabawna gra typu endless run, w której na ulicach Hiszpanii uciekamy przed byczkiem, napotykając po drodze wiele przeszkód. Nie łudźcie się, nigdy nie dobiegniecie do mety :-)

W grze możemy wybrać tryb single game i zdobywać kolejne poziomy i odznaczenia, wykonując losowe zadania, albo rywalizować z graczami z całego świata. kto dalej i więcej punktów zdobędzie oczywiście wygrywa. Za każdym razem napotykamy na inne przeszkody, od biegnących ząbiaków, byczków, po porozrzucane losowo beczki, kostki siana, czy arbuzy, wybuchające paczki z trójnitrogliceryną i wiele innych.

Gra wciąga i podobnie jak Temple Run pożera czas. Spróbujcie zagrać raz, a na pewno będziecie chcieli pobić swój poprzedni rekord :) Miłego grania. Zobaczcie jak wygląda przykładowa rozgrywka.

Stampede Run – iPhone/iPad Gameplay

Stempede Run pobierzecie na iPhone’a, iPada i urządzenia z Androidem.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play