Cooklet na podium Samsung Smart App Challenge 2013 for Galaxy Note

Stworzona w Polsce aplikacja kulinarna Cooklet zajęła 3. miejsce w prestiżowym międzynarodowym konkursie Samsung Smart App Challenge 2013 for Galaxy Note w kategorii aplikacji na tablety.

Cooklet

Od swojej premiery w 2010 roku polska aplikacja Cooklet odniosła już kilka międzynarodowych sukcesów, w tym między innymi wygrywając prestiżowy konkurs AppCircus @ Blackberry Jam 10 na najlepszą aplikację w systemie Adobe®AIR®. Tym razem sukces odniosła najnowsza wersja aplikacji przygotowana na system Android, którą doceniło międzynarodowe jury Samsung Smart App Challenge 2013 for Galaxy Note przyznając jej 3. miejsce w kategorii aplikacji na tablety. Zdaniem jurorów Cooklet posiada doskonały interfejs, design, funkcję udostępniania zdjęć oraz wizualny i werbalny język sprawiający, że tę aplikację po prostu trzeba mieć. Dodatkowo jurorzy docenili także to, iż twórcy aplikacji rozumieją swoich użytkowników i w pełni angażują się zarówno w rozbudowę treści dostępnych w serwisie jak i w samą społeczność Cookleta.

Cooklet – A recipe for a great day

Celem Samsung Smart App Challenge 2013 for Galaxy Note było wyłonienie 12 najlepszych aplikacji, które najlepiej wykorzystują Samsung Mobile SDK. Do najważniejszych kryteriów należała unikalność, potencjał komercyjny, funkcjonalność, usability oraz design. Zwycięskie aplikacje dostaną łącznie 1.1 miliona dolarów w nagrodach, a także możliwość pozyskania finansowania od Samsung Venture Investment.

CookletCooklet

Cooklet to stworzona przez polską firmę wirtualna przestrzeń dla fanów gotowania. Dostępna pod adresem www.Cooklet.com aplikacja pozwala na zebranie wszystkich ulubionych przepisów w jednym miejscu. Cooklet jest platformą społecznościową, która umożliwia dzielenie się opiniami na temat gotowania z innymi miłośnikami kuchni. Z aplikacji korzystać można także na urządzeniach mobilnych (zarówno na smartfonach jak i tabletach) z systemami Android, iOS, Blackberry i Amazon Kindle.

Nagrodzoną aplikację pobierzecie z App Store’a i sklepu  Google Play.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play

Zobacz pozostałe aplikacje nagrodzone w Samsung Smart App Challenge 2013 Galaxy Note.

źródło: informacja prasowa Cooklet