RETRY – gra od Rovio inspirowana Flappy Bird

Rovio udostępniło dziś grę RETRY inspirowaną Flappy Birds. Gra dostępna jest w 3 krajach: Kandzie, Finlandii i Polsce!

RETRY

Wszyscy zainteresowani z pewnością znają arcywciągającą grę Flappy Bird. Tym razem Rovio spróbuje uzależnić graczy od inspirowanej klasykiem gry RETRY. Gra polega na sterowaniu samolotem zamiast ptakiem. Ale uwaga, gra nie jest kolejnym klonem Flappy Bird.

Aplikacja jest na razie dostępna w Kanadzie, Finlandii i uwaga w Polsce! Możecie ją pobrać na iPhone’a i iPada. Kolejne kraje zapewne wkrótce dołączą do grona szczęśliwców [sic!] Gra RETRY została wypuszczona przez eksperymentalne studio Rovio LVL 11, które nie jest związane z Angry Birds.

Gra RETRY ma potencjał, aby stać się jeszcze bardziej wciągająca niż Flappy Bird. Posiada kilka prostych poziomów do wyboru. Firma Rovio nie podałajeszcze dkładnej daty, do kiedy reszta świata będzie mogła cieszyć się tą retrogrą, RETRY grą przepraszam, ale powinno to zadziać sie bardzo szybko, biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na tego typu gry na całym świecie.

Grafika oczywiście nawiązuje do 8-bitowych gier konsolowych znanych nam z lat osiemdziesiątych.

RETRY gameplay trailer – out soon in app stores!

Jeśli chcecie polatać samolocikiem, możecie jako jedni z nielicznych (Polskę dotknął ten zaszczyt) pobrać grę z App Store’a klikając poniższy link.

RETRY w App Storze.

Oficjalna strona gry RETRY.

Miłego latania…