Beats Music wkrótce na iPadzie

Beats Music, nowa aplikacja usługi strumieniowego przesyłania muzyki już wkrótce ma zostać dostosowana na iPada.

Beats Music for iPad teaser

Według zapowiedzi Beats Music zamieszczonej na Twitterze – grafika z hasłem „Something Big is Coming” –  aplikacja powinna wkrótce być dostępna także na tablety Apple’a.

Usługa wystartowała 20 stycznia tego roku. Koszt subskrypcji to 9,99 dolara miesięcznie, w ramach której użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych mają dostęp do imponującego zestawu funkcji i biblioteki ponad 20 milionów utworów, które mogą być przesyłane na żądanie na iPhone’ie, Windows Phone’ie i urządzeniach z systemem Android oraz w przeglądarce.

Mimo, że nie można na pewno stwierdzić, że teaser zapowiada aplikację na iPada, że Beats Music zostanie rzeczywiście rozszerzone o dedykowana aplikacje na iPada.

Ellen’s Big Game Commercial „The Right Music” for Beats Music and AT&T

Według firmy Beats, użytkownicy usługi stworzyli do tej pory dwa miliony list odtwarzania, które wygenerowały około 690 lat słuchania muzyki. Imponujące 60 proc. klientów używa Beats Music kilka razy dziennie, a ponad połowa odtwarzanej muzyki pochodzi z gotowych list odtwarzania i funkcji dostosowującej do gustu słuchacza.

Funkcja „właściwa muzyka o właściwym czasie” pozwala wybierać muzykę w oparciu o to gdzie jesteśmy, na co mamy ochotę, z kim jesteśmy i jaki rodzaj/gatunek/nastrój muzyki chcemy aktualnie słuchać.

Jedna piosenka na cztery w usłudze Beats Music pochodzi z niezależnych wytwórni, które otrzymują takie samo wynagrodzenie jak ich komercyjni koledzy!

W Polsce raczej nieprędko doczekamy się tej usługi, podobnie jak długo oczekiwane iTunes Radio. Póki co mamy trzy silne usługi muzyczne: Spotify, Deezer, i WIMP.

Zobacz także: TOP 15 mobilnych aplikacji muzycznych

Oficjalna strona usługi: beatsmusic.com

  • Aplikacja na iPhone’a
  • Aplikacja na iPada
  • Aplikacja na Androida
  • Aplikacja na Windows Phone’a

AKTUALIZACJA: Tak, jak oczekiwano pojawiła się aplikacja na iPada.

Beats Music na iPada

źródło: iDownloadBlog, Beats Music