„Family Guy: The Quest for Stuff” dostępny w App Storze

Zapowiadana w grudniu ubiegłego roku gra Family Guy: The Quest for Stuff na iOS-a, jest już dostępna do pobrania w App Storze.

Family Guy: The Quest for Stuff

Dla tych, którzy nie mieli okazji zetknąć się z naszymi wcześniejszymi wpisami na temat gry, przypomnimy, że gra powstałe we współpracy studia TinyCo i telewizji Fox. Gra w całości oparta jest na serialu animowanym wyprodukowanym przez telewizję Fox pod tym samym tytułem „family Guy”. Celem gry jest pomoc głównemu bohaterowi Peterowi Griffinowi, jego rodzinie i reszcie mieszkańców miasteczka Quahog w odbudowaniu zniszczonego miasta.

Produkcja wydaje się ciekawa, jeszcze nie miałem okazji jej dokładnie przetestować, ale już czeka niecierpliwie na odpalenie. W każdym razie wygląda, że nie ma dramatu, a gra, podobnie jak serial zapewni sporo dobrej rozrywki. Wiemy, że TinyCo pracowało z twórcami serialu Family Guy, aby zapewnić autentyczność, mówi się, że w produkcji samej gry wzięli udział aktorzy i scenarzyści z oryginalnego serialu.

Jeśli chcecie przetestować grę, możecie ją ściągnąć z App Store’a za darmo, zarówno na iPhone’a jak i na iPada, klikając na poniższy przycisk.

Pobierz w App Store

źródło: iDownloadBlog