CAB4YOU – zamów taksówkę przez aplikację

CAB4YOU to darmowa aplikacja mobilna na iPhone’a i smartfona z Androidem, służąca do zamawiania taksówek z różnych korporacji, bez konieczności kontaktu telefonicznego.

CAB4YOU

Setki taksówek w wielu miastach w Polsce

CAB4YOU to połączenie usług znanych korporacji taksówkowych. 
W praktyce dla użytkowników oznacza to możliwość skontaktowania się za pomocą jednej aplikacji z wieloma firmami, oferującymi wysoką jakość przejazdów, terminowość i bezpieczeństwo.Korzystając 
z CAB4YOU pasażerowie będą mogli wybrać m.in. Royal Taxi Wrocław, Caro Kraków, Euro Taxi Kraków, Eko Taxi Warszawa, ZTP Szczecin, MPT Białystok czy Naj Taxi Olsztyn.

Już w marcu przez CAB4YOU będzie można zamówić setki pojazdów w poniższych miastach:

 • Warszawie,
 • Wrocławiu,
 • Krakowie,
 • Katowicach,
 • Gdańsku,
 • Szczecinie,
 • Olsztynie,
 • Białymstoku,
 • Rzeszowie
 • Rudzie Śląskiej.

Twórcą aplikacji jest Tiskel Sp. z o.o. – producent pierwszego na rynku kompleksowego rozwiązania informatycznego do zarządzania korporacjami taksówkowymi Tiskel DS. Jak podkreślają producenci aplikacji – „Stale pracujemy nad poszerzeniem zasięgu usług o kolejne miasta w Polsce oraz dodaniem jak największej liczby korporacji taksówkowych. Bardzo nas cieszy fakt, że to firmy taksówkowe zwracają się do nas z zapytaniem o stworzenie systemu mobilnego, umożliwiającego szybkie i wygodne zamówienie ich pojazdów.”

Jak działa CAB4YOU?

 1. Po zainstalowaniu CAB4YOU, aplikacja poprosi Cię jednorazowo o wprowadzenie Twojego numeru telefonu oraz wyśle Ci kod, służący do aktywacji usługi na Twoim smartfonie – w ten sposób zostanie potwierdzona poprawność Twojego numeru telefonu.
 2. Wybierz, pod jaki adres ma przyjechać taksówka.
 3. Kliknij „Zamawiam” i czekaj na pojazd.

CAB4YOU

Z korzyścią dla pasażerów

Korzystanie z aplikacji CAB4YOU można opisać w dwóch krokach. Użytkownik wybiera adres, pod który ma przyjechać taksówka 
i zatwierdza zamówienie. Wygoda i szybkość działania nie jest jednak jedynym atutem CAB4YOU. Aplikacja dokonuje bowiem wewnętrznej selekcji ofert, aktualnie dostępnych w usłudze firm, dając użytkownikowi gwarancję najniższej ceny lub najkrótszego czasu oczekiwania na taksówkę. Co więcej, za pomocą jednego kliknięcia można wybrać typ samochodu dostosowany do liczby podróżujących, rodzaj bagażnika oraz dodatkowe udogodnienia, jak np. płatność kartą, przewóz zwierząt czy klimatyzacja. Czekając na taksówkę, użytkownik ma możliwość śledzenia jej trasy. Aplikacja automatycznie powiadomi pasażera, gdy pojazd dotrze do wyznaczonego przez niego miejsca. Po wyborze adresu, pod który ma być zrealizowany kurs, CAB4YOU oszacuje także jego koszt.

CAB4YOU to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących czas, komfort i bezpieczeństwo. Program działa dzięki systemowi Tiskel DS, który jest kompleksową platformą informatyczną do zarządzania korporacjami taksówkowymi.

Aplikację pobierzecie bezpośrednio ze sklepu Google Play i App Store’a, klikając na poniższe przyciski.

źródło: informacja prasowa