Office na iPada dostępny do pobrania

Microsoft udostępnił dzisiaj pakiet Office na iPada. W App Storze czekają do pobrania Word, Excel i Power Point na iPada.

Office na iPada

Długo oczekiwany pakiet Office został wreszcie przeniesiony na iPada i użytkownicy tabletów Apple’a, którzy mają wykupioną subskrypcję mogą korzystać ze wszystkich funkcjonalności pakietu teraz również pod iOS-em.

W skład Office Mobile, czyli Office na iPada, wchodzą trzy podstawowe aplikacje rozbudowanego pakietu biurowego od Microsoftu: edytor tekstu Word, arkusz kalkulacyjny Excel oraz program do tworzenia prezentacji Power Point. Z Office na iPada można korzystać na zasadach freemium, czyli aplikacja jest dostępna bezpłatnie (podgląd dokumentów dostępny jest dla każdego), ale aby korzystać z zaawansowanych funkcji oraz móc edytować dokumenty musimy mieć aktywne konto w usłudze Office 365 (koszt 42,99 zł na miesiąc). Subskrypcję można zakupić z poziomu aplikacji mobilnej lub na stronach Microsoftu. Dzięki temu mamy odblokowane wszystkie funkcje pakietu oraz otrzymujemy 20 GB na dysku OneDrive. Edytowane dokumenty można zamieszczać wówczas w chmurze i korzystać z nich na dowolnym urządzeniu z zainstalowanym Office’em.

Office na iPada został udostępniony wcześniej niż wersja na system Microsoftu, która zapowiadana jest na lato tego roku. Aplikacje na iPada dostępne są również w polskiej wersji językowej.


Word ikonaExcle ikona Power Point ikona

Microsoft Office na iPada pobierzecie bezpośrednio z App Store’a:

Zobaczcie film z prezentacją poszczególnych aplikacji pakietu Office na iPada.

The real Microsoft Office apps for iPad are here!

Microsoft Word for iPad

Microsoft Excel for iPad

Microsoft PowerPoint for iPad

Łukasz Majchrzyk
Obserwuj