HTC One Up – 25 marca zobaczymy najnowszy smartfon od HTC

HTC szumnie zapowiada premierę swojego najnowszego telefonu na 25 marca 2014 roku. Czy będzie to HTC One Up?

HTC One Up

Już 25 marca 2014 roku w Londynie odbędzie się premiera najnowszego smartfona od HTC. W social mediach wydarzenie związane z premierą nowego smartfona tagowane jest jako #HTCOneUp. Czy to będzie również nazwa nowego telefonu od HTC? HTC One Up? HTC One+ czy może HTC One 2? Oczywiście nie zdradzono o jaki model chodzi, ale z całą pewnością będzie to następca modelu HTC One (ukrywający się pod kodową nazwą HTC M8).

Prezentacja flagowego smartfona od HTC była spodziewana na tegorocznych targach Mobile World Congress 2014, które odbyły się w Barcelonie. Premiera odbędzie się jednocześnie w dwóch miastach, w Londynie oraz Nowym Jorku, prawdopodobnie ze względu na różne strefy czasowe i oddzielenie amerykańskiej i europejskiej premiery. Co zobaczymy? Jakie atrakcje i nowości? Wszystko wyjaśni się już we wtorek podczas konferencji HTC. Dokładnie za 2 dni, 11 godzin i 29 minut od publikacji tego wpisu.

Premierę będzie można śledzić w social mediach i na stronie internetowej HTC: htc.com/pl/go/launch
Obecnie widoczny jest tam zegar odmierzający czas do premiery online i hasło: Najlepszy smartfon będzie jeszcze lepszy. W wersji angielskiej strony brzmi: The best is about to get better.

Tymczasem, czy już coś widać zza opublikowanych teaserów?

HTC Technical Translations #2: Metal Unibody

HTC One Up

źródło: HTC Polska