Google I/O 2014 już 25 czerwca

Znamy datę tegorocznej konferencji Google I/O 2014.

Google I/O 2014

Pierwszy wiceprezes Google’a, Sundar Pichai, ogłosił na swoim profilu Google+ datę i miejsce tegorocznej konferencji Google I/O 2014. Google I/O to wydarzenie, na którym przeglądarkowy gigant prezentuje swoje plany dotyczące swoich produktów usług i nowych technologii. Google I/O 2014 odbędzie się 25 czerwca w centrum Moscone West w San Francisco i potrwa dwa dni.


 

W tym roku Google I/O odbędzie się już po raz siódmy i jak co roku zainteresowane tematyką osoby będą mogły osobiście w niej uczestniczyć lub obejrzeć relację przez internet. Google przygotowało nowy system rekrutacji na tegoroczne wydarzenie. Nie będzie decydował „szczęśliwy traf”, ale firma z Mountain View wybierze uczestników konferencji, które wyślą zgłoszenie przez Google+. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu zgłaszania się na konferencję poznamy dopiero za miesiąc i na pewno Was o tym poinformujemy.

Google I/O jest jedną z największych tego typu imprez w branży. To właśnie na tej konferencji zostały zaprezentowane: Android, Chrome i Google Glass. Na bieżąco będziemy Was informować o przeciekach na temat nowinek szykowanych na tegoroczną konferencję. Być może, będzie to Google Watch?

Poniżej możecie obejrzeć jak wyglądała impreza w 2013 roku:

Google I/O 2013 Highlights

Więcej znajdziecie na stronach wydarzenia: developers.google.com/events/io