Zapytaj lekarza – wizyta lekarska przez smartfona

Serwis abcZdrowie.pl na początku lutego udostępnił aplikację mobilną Zapytaj lekarza, za pośrednictwem której bezpłatnie, w łatwy i wygodny sposób można zadawać pytania lekarzom oraz specjalistom z wielu dziedzin medycyny, dietetyki i psychologii.

Zapytaj lekarza

Aplikacja Zapytaj lekarza obecnie jest dostępna dla posiadaczy smartfonów z systemem Android oraz iOS. Za jej pomocą każdy możne bezpłatnie zadać pytanie związane np. ze zdrowiem, profilaktyką lub zdrowym odżywianiem. Na pytanie odpowiadają wyłącznie zweryfikowani przez abcZdrowie.pl specjaliści z okolicy, w której zostało zadane pytanie. Średni czas oczekiwania na odpowiedź od lekarza to ok. 20 godzin, aplikacja powiadomi automatycznie o jej nadejściu. Po zapoznaniu się z odpowiedzą, można odwiedzić profil lekarza i sprawdzić, gdzie przyjmuje oraz umówić się na wizytę w jego gabinecie.

Zalety aplikacji Zapytaj lekarza od abcZdrowie.pl, to:

  • Najlepsi specjaliści na wyciągnięcie ręki – w kilka chwil zadasz bezpłatnie pytanie specjalistom zarejestrowanym w abcZdrowie.pl
  • Szybkie odpowiedzi w Twoim telefonie – odpowiedzi na pytania otrzymujesz w ciągu 24 godzin. Powiadomienie znajdziesz w swoim telefonie.
  • Umówisz się na wizytę bez kolejek i stresu – sprawdź profil specjalisty, wybierz dogodny termin i umów się na wizytę w gabinecie – bez kolejek.
  • Wszystkie Twoje pytania w jednym miejscu – wszystkie zadane pytania i otrzymane odpowiedzi znajdziesz w jednej zakładce.
  • Czytaj pytania innych użytkowników – znajdź w wyszukiwarce wszystkie pytania dotyczące interesującego Cię tematu i zobacz, jak odpowiedzieli na nie specjaliści.

Wszystkie zadane przez nas pytania są dostępne w aplikacji. Dodatkowo, korzystając z wyszukiwarki, można sprawdzić, jak specjaliści odpowiadali na pytania innych użytkowników z tematyki, którą akurat jesteśmy zainteresowani.

Jak to działa? Zapytaj lekarza.

Zapytaj lekarza - jak to działa?

Korzystanie z aplikacji jest całkowicie bezpłatne, nie ma limitów w liczbie zadawanych pytań, można je zadawać o każdej porze – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dzięki aplikacji każdy zyskuje dostęp do codziennej, bezpłatnej, profesjonalnej i rzetelnej informacji medycznej, przekazanej przez lekarzy. To przede wszystkim pomocne, nowoczesne i unikalne rozwiązanie, które jest kolejnym krokiem usprawniającym naszą komunikację z lekarzem.

Oprócz aplikacji przetestujemy także lekarzy i damy Wam znać.

Aplikację można pobrać bezpośrednio ze sklepów App Store i Google Play, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz w App Store Pobierz z Google Play

Więcej o aplikacji, serwisie i lekarzach udzielających odpowiedzi przez aplikację mobilną przeczytacie na stronach serwisu: abcZdrowie.pl

źródło: abcZdrowie.pl