Angry Birds Stella – nowa gra od Rovio

Rovio zapowiedziało dziś premierę nowej gry Angry Birds Stella. Nowych przygód ptaków możecie spodziewać się już jesienią.

Angry Birds Stella

Angry Birds przez cały dzień na swoim profilu na Twitterze zapowiadało zupełnie nowe przygody Angry Birdsów. W końcu Rovio oficjalnie ogłosiło, że nowa gra o nazwie Angry Birds Stella zostanie wydana już tej jesieni. Gra została nazwana na cześć głównej bohaterki, różowego ptaka o imieniu Stella, opisanej jako „okrutna i energiczna postać z dużą grupą przyjaciół”.

Angry Birds Stella o początek serii nowego świata Angry Birdsów „jakiego jeszcze nie widzieliśmy”. Nowa gra Angry Birds Stella ma łączyć ze sobą znaną mechanikę z poprzednich części z nowymi elementami przygód.

Post by Rovio.

Premierze gry będą towarzyszyły zapewne jeszcze ciekawe animacje, zabawki i teasery wideo. Będziemy na bieżąco informować Was o szczegółach na temat gry.

Aby dowiedzieć się więcej, rzućcie okiem  oficjalny minisite poświęcony grze. Gra jak zwykle będzie dostępna na urządzenia z Androidem i iOS-em.

Rovio pisze:

Angry Birds Stella otworzy drzwi do nowego rozdział wszechświata Angry Birdsów jakiego dotąd nie znaliście! Będzie mnóstwo zabawy i przygód, a grono zapalonych kumpli będzie musiało przejść wiele przeszkód, aby uchronić swój ptasi świat. Na szczęście, Stella i jej przyjaciele znajdą wiele kreatywnych rozwiązań!

źródło: Rovio, iDownloadBlog